Facebook Zaman Tüneli Kaldırma Eklentisi (Chrome) Ücretsiz İndir Chrome Timeline Remove Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Facebook Zaman Tüneli Kaldırma Eklentisi (Chrome) Chrome Timeline Remove Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chrome Timeline Remove isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Zaman Tüneli tasarımına geçtiğinden beri kimi kullanıcılar durumdan memnun kaldılar ancak bir diğer kesim de zaman tünelinden oldukça şikayetçi.

Google Chrome için hazırlanmış olan bu eklentiyi kullanarak zaman tünelini kaldırarak Facebook’un alıştığınız eski görünümüne geri dönebilirsiniz. Eklenti aslında zaman tünelini gerçekten ortadan kaldırmıyor ancak sizin Facebook’u zaman tüneli olmayan haliyle görmenizi sağlıyor.

Yani sizin profilinizi görüntülemek isteyen arkadaşlarınızda eklenti yoksa onlar zaman tünelinizi görmeye devam ediyorlar ama siz zaman tünelini görmüyorsunuz. Eklenti sadece kişi profillerinde çalışıyor, ne yazık ki sayfalar konusunda bir desteği mevcut değil.

Eğer eklentinin nasıl kurulması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız lütfen buraya tıklayarak Facebook Zaman Tünelini İptal Etme Yolları yazımızı okuyabilirsiniz.

NOT: BİR KAÇ MEDYA KURULUŞUNUN BELİRTTİĞİNİN AKSİNE BU EKLENTİ TAMİNDİR EKİBİ TARAFINDAN TEST EDİLMİŞTİR VE TÜRK YAPIMI ZAMAN TÜNELİ EKLENTİSİNİN AKSİNE HERHANGİ BİR ZARARDA BULUNMADAN İŞLEVİNİ YERİNE GETİRMEKTEDİR.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver