Facebook Video İndirme Programı Ücretsiz İndir FVİ Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Facebook Video İndirme Programı FVİ Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FVİ isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Video İndirici (FVİ) her gün birbirinden ilginç videoların yüklendiği Facebook’tan video indirebilmeniz için geliştirilmiş ücretsiz bir program. Kendi Facebook video arşivinizi hazırlamak için izlemeniz gereken yol oldukça kolay. Öncelikle Facebook’a yüklenen videonun başlığını seçip sağ tıklayarak “bağlantı adresini kopyala” diyoruz. Bu işlemle beraber program indirilmeye başlıyor. Programdan videonun yüzde kaçının indiğini takip edebiliyorsunuz. İndireceğiniz videonun Facebook’a yüklenmiş bir video olması gerekiyor. Başka sitelerden paylaşılan videoları bu programla bilgisayarınıza indiremezsiniz. FVİ, taşınabilir bir program olduğu için ihtiyacınız olduğunda istediğiniz bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver