Facebook, Twitter, FriendFeed, Flickr, Jaiku Hesapları İçin Masaüstü Aracı Ücretsiz İndir feedalizr Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Facebook, Twitter, FriendFeed, Flickr, Jaiku Hesapları İçin Masaüstü Aracı feedalizr Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda feedalizr isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook, Twitter, FriendFeed, Flickr, Jaiku gibi sosyal ağlardaki hesaplarınızı masaüstünüzde denetlemenize olanak tanıyan gelişmiş bir Adobe Air uygulaması olan feedalizr sayesinde artık bu sosyal ağları internet tarayıcısına gerek kalmada takip edebileceksiniz.

Arkadaşlarınızın yaptıkları son paylaşımları takip ederken isterseniz bu uygulama üzerinden onlara cevaplar da verebilir ve bu sayede internet sitelerine giriş yapmadan masaüstünden sosyal ağlardaki tüm arkadaşlarınızla etkileşim halinde kalabilirsiniz.

Önemli! Yazılım Adobe Air uygulaması ile çalıştığından Mac veya Windows işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Adobe Air platformunu indirmek için buraya tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver