Facebook Takip Programı Ücretsiz İndir ZoneAlarm SocialGuard Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Facebook Takip Programı ZoneAlarm SocialGuard Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ZoneAlarm SocialGuard isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çağımızın en önemli iletişim araçlarından internetle çok küçük yaşlarda tanışan çocukların henüz tanımadıkları kötülüklere karşı korunmalarını amaçlayan ZoneAlarm SocialGuard ebeveynlerin içini rahatlatma iddiasında. Facebook kullanıcısı olmayan anne babaların bile yararlanabileceği ZoneAlarm SocialGuard zararlı linkler, siber tehditler ve yabancılara karşı güçlü filtreler içeriyor. Program gelişmiş yapısıyla Facebook faaliyetlerini takip ederek gerekli anlarda ebeveynleri uyarıyor. Bu uyarıların kapsamı, çocuklara ulaşmaya çalışan şüpheli yabancılar, yaş aralığı çocuğunuza göre çok büyük kişiler, zararlı linkler yayan mesajlar veya uyuşturucu, seks, şiddet gibi uygunsuz içerikler içeren güncellemeler olabiliyor. Program Facebook’un çalışma yapısı iyice incelenerek hazırlandığından ince detaylara önem vermiş. SocialGuard çocuğunzun tüm Facebook faaliyetini monitörler. Giriş yapılan yer Windows, Mac veya mobil cihazlar olabilir. Hesabın takibi programın kurulu olduğu bilgisayar üzerinden yapılır. Dolayısıyla Facebook hesabına sahip olup olmamanız farketmez. Çocukları iletişim çağında teknolojiden uzak tutmadan korumak isteyen anne babalar, bilgisayardaki her hareketi takip etmeye çalışmaktansa tehlikeli durumlardan hemen haberdar olarak anında müdahale ederek çocukların özgürlüklerini gereksiz yere kısıtlamamış olacaklar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver