Facebook Resim ve Video Yükleme Programı Ücretsiz İndir Upload Rabbit for Facebook Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Facebook Resim ve Video Yükleme Programı Upload Rabbit for Facebook Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Upload Rabbit for Facebook isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Upload Rabbit for Facebook, Facebook hesabınıza toplu olarak fotoğraf yükleyebilmeniz için tasarlanmış yardımcı bir araçtır. Programı kullanarak sağ tık ve sürükle bırak yollarıyla bilgisayar veya web sitelerinden size ait fotoğraf ve videoları Facebook hesabınız üzerinde kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca çoklu hesap ekyerek sadece basit bir tıklama ile hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Tarayıcınız üzerinden Facebook hesabınızı açmadan istediğiniz resimleri ve videoları saniyeler içerisinde Facebook hesabınıza yüklemek için sizlerde mutlaka Upload Rabbit for Facebook’u denemelisiniz. Tek yapmanız gereken yüklemek istediğiniz fotoğraf(lar)ı veya video(lar)ı seçerek sağ klik tıklayıp “upload to Facebook” seçeneğine tıklamak. Hepsi bu.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver