Facebook Reklam Kodu Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım

Facebook Reklam Kuponu Reklam Kodu Satın Alma Hakkında Bilgi

Web sayfana Facebook Reklam kodu ekleme, facebook reklam kodunu siteye nasıl eklerim? gibi sorular soran arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalışacağız. Bilindiği gibi dünyanın en çok takip edilen sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Facebook, beraberinde reklam geliri elde etmeyi de hedefliyor. Gün boyunca şuursuzca bir yerlere konu ekleyen, ona buna yorum yazan ya da bütün gün facede oyun oynayarak geçiren insanlara gösterdiği reklamlara bakıldığında Facebook için rakam iştah açıcı.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook önemli bir gelir kaynağı olan bu sağdaki küçük reklam gösterimlerinde sizin paylaşımlarınız da yer alabilir. Facebook promosyon amaçlı reklam kuponu da sunmaktadır. Mail adresinize gelen bildirimde kod’lar 85 TL’ lik , 100 TL fiyatlarda değişmektedir. Bu kuponlardan nasıl faydalanılır?

Öncelikle bilmeniz gereken kredi kartınız olması gerektiğidir.

Tanıtılacak sayfa adı belirleyin.

Sunulan Sponsorlu haberler ve Facebook reklamları şeklinde iki türk reklam çeşidinden birisin seçin daha sonra reklamları görmesini istediğiniz kitleyibelirleyin.

Ödeme seçeneği olarak Kredi kartı veya paypal isteğe bağlı olarak seçilir.

Bizler Kredi kartı ile ödeme seçeneğini işaretlediğiniz varsayıyoruz. Karşınıza çıkan ekrandan kart bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir biçinde girin.

Kazandığınız facebook reklam kuponunuz varsa onu da ekleyebilirsiniz fakat kart bilgileriniz eklemek şartıyla. Facebook taradından Promosyon olarak verilen kod’un bakiyesi bittikten sonra otomatik olarak katınızdan çekecektir. Gelecek yazılarımızda Sitene Facebook reklam kodu nasıl eklenir? sorusunu da yanıtlamaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver