Facebook Mesaj Atmak Ücretli mi? Facebookta Mesaj Atmak Ücretli Oldu

Facebook Mesajlaşma Ücretli Oldu,

 

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden biri olan facebook.com, sistemi üzerindeki yeniliklere devam ediyor. Önceki yazımızda yeni sistemlerden biri olan sürükle bırak işlemi ile fotoğraf eklemeyi paylaşmıştık sizlerle. Bu makalemiz de ise facebook.com üzerinden mesajlaşma sistemine yeni bir özellik katarak iki ayrı sisteme çevirdiler.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’ta Mesajlaşmak Ücretli mi? Oldu Face Mesaj

Bunlar “Basit Filtreleme“, diğeri ise “Katı Filtreleme” sistemi.

Bu iki seçenek de size kimlerden mesaj gelebileceğini ayarlamanızı sağlıyor. “Basit Filtreleme” sayesinde arkadaşlar ve tanıyor olabilecek kişiler tarafından mesaj alabilecek kullanıcılar, diğer seçenek olan “Katı Filtreleme”yi seçtiklerinde yalnızca sadece arkadaşlarından mesaj alabilecekler. Elbette bu bahsettiğimiz filtreleme seçenekleri “Gelen Kutusu”nun içeriğini belirlemenize sağlıyor. Yani eğer özel bir ayarlama yapmazsanız size herkes mesaj gönderebilir ve bunlar “Diğerleri” altında yer alan “Spam” bölümüne yerleşir

Facebook şirket sözcüsü yaptığı açıklamada, yeni özellikle, arkadaş listesinde olmayan kişilere özel mesaj yollamak için 1 dolar ödemek gerektiğini açıkladı. Arkadaş listesinde olmayan birine gönderilen özel mesaj, genellikle spam mesajların düştüğü “diğer mesajlar” kutusuna gidiyor ve kullanıcıya mesajın geldiğine dair herhangi bir uyarı gitmiyor.

Ancak yeni uygulamayla 1 dolar ödeyen kullanıcının, listesinde olmayan kullanıcının doğrudan mesaj kutusuna mesaj yollama şansına sahip olacağı belirtildi.

Etiketler: :
almeda abazi vikipedi, facebook mesaj atmak ücretli mi, facebook da 2013 mesajlasmak ücretlimi, facebook mesaj atmak ücretli, ali metin vikipedi, facebookta mesajlar ücretlimi oldu, facebookta msj ücretlimi?

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver