Facebook hesabını kalıcı olarak silmek Facebook hesabını silmek Facebook hesap silme

Etiketler: facebook, facebook hesabı nasıl silinir

Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silmek Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silmek

Facabook hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Birçok sitede ve hesapta facebook dondurma anlatılıyor. Facebook hesabınızı dondurmak yerine kalıcı olarak silebilirsiniz. Bir çok kullanıcı hesap dondurma ile hesap silmeyi birbirine karıştırıyor. Hesabınızı kalıcı olarak silmekle hesap dondurmak arasında şöyle bir fark var hesap dondurmada Fecebook hesabınızı geri açabiliyorsunuz ancak kalıcı olarak sildiğiniz takdirde belli bir süre hesabınıza girmez iseniz hesabınız tamamen silinmiş oluyor.

Facebook kullanıcı sayısı giderek artsa da hesabını silmek isteyenlerde hesaplarını silmekte zorluk çekiyor.

Öncelikle Facebook hesabınıza girin ve sağ alt kısımda bulunan “Yardım merkezi” kısmına tıklayın.

Karşınıza çıkan sayfada ise Facebook Kullanımı bölümünden Gizlilik kısmına tıklayın.

Bu aşamada Dondurma ve Silme kısmına tıklayın.

Bu aşamada hesabımızı dondurmak istemediğimiz için diğer seçeneği seçiyoruz. Hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum. Hesabımı nasıl silerim? kısmına tıklayın.

Bu aşamada Hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum. Hesabımı nasıl silerim? kısmına tıklayın. Açılan bölümden sol köşede bulunan buraya linkine tıklıyoruz.

Facebook hesabınızı dondurmak istiyorsanız buraya tıklayarak detaylı anlatım bulabilirsiniz.

Son Aramalar: facebook, facebook hesabı nasıl silinir, Facebook hesabını kalıcı olarak silmek, Facebook hesabını silmek, Facebook hesap silme

facebook kalıcı silme, hesabı kalıcı olarak silme, hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum, facebook kalıcı hesap silme, facebook hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum, facebook hesabı kalıcı silme, facebook hesabını kalıcı olarak silme, facebooku kalıcı silme, face kalıcı silme, facebook hesap silme kalıcı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver