Facebook Chat Masaüstü Sohbet Programı Ücretsiz İndir ChitChat For Facebook Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Facebook Chat Masaüstü Sohbet Programı ChitChat For Facebook Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ChitChat For Facebook isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın isminden yanlış anlaşılmalara neden olmadan hemen açıklayalım. Herhangi bir şekilde Facebook ile bağı bulunmamakta. Tek amacı Facebook Chat uygulamasını masaüstünüzde kullanmanıza olanak vermektir. Bu amaçla sürekli hataların giderilmesi ve kullanılan özelliklerin kullanıcı dostu olması için çaba sarfetmekteler. Tarayıcınızdan girmek yerine masaüstünüzden Facebook hesabınıza ulaşarak yönetmek isterseniz denemeniz gereken programlar arasına almalısınız. Yeni bir program olduğu için hatalar ile karşılaşmanız doğal. Bu nedenle sık sık sitesini ziyaret ederek sıkça sorulan sorular bölümünü kontrol etmenizda fayda var.

Vekil sunucu seçeneği sayesinde Facebook’un kapalı ya da yasaklı olan yerlerde rahatça sohbet edebileceğiniz gibi işyerinizde sıkıntılı bir durumla karşılaşmamanız için CTRL+M kombinasyonu ise yazdıklarınızı gizleyebilirsiniz. Dil seçenekleri arasında henüz Türkçe eklenmiş değil. Mevcut dil seçenekleri İngilizce, Almanca, Arapça, İsveç, Arnavutça, Sırpça, İspanyolca, Vietnam hazır olarak gelirken, üretici sitesinden dil paketini indirerek kendi dilinizde dil dosyasını hazırlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver