Facebook Albümlerini İndirme Servisi Ücretsiz İndir Facebook2zip – Facebook Albümlerini Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Facebook Albümlerini İndirme Servisi Facebook2zip – Facebook Albümlerini Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Facebook2zip – Facebook Albümlerini isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook günümüzde pek çok kişinin dijital albümü haline geldi. Pek çoğumuz çektiğimiz özel anlara ait fotoğrafları albümler halinde Facebook üzerinden paylaşıyoruz.Facebook2zip, Facebook albümlerini zip formatında bilgisayarınıza indirebiliyor. Böylece fotoğraflarınızı arşivlemek çok kolay hale geliyor. Servis aynı şekilde arkadaşlarınızın albümlerini de indirebiliyor. Ücretsiz olan servisten yararlanmak için Facebook hesabınızla servise giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra bilgisayara indirmek istediğiniz albümlere karar veriyorsunuz.  Facebook2zip, albümdeki tüm fotoğrafları tek bir zip dosyası olarak bilgisayara indiriyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver