F.E.A.R. 2: Project Origin Demo Ücretsiz İndir F.E.A.R. 2: Project Origin Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

F.E.A.R. 2: Project Origin Demo F.E.A.R. 2: Project Origin Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda F.E.A.R. 2: Project Origin Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sıra dışı oyun motoru, sıra dışı konusu, atmosferi ve yavaşlatma modu ile oynayan oyuncuları değişik dünyalara sokmayı başaran F.E.A.R. serisinin devamı Project Origin, oyun dünyasında ses getirecek gibi görünüyor. Orijinal hikaye ve karakterlere sadık kalınarak, yine Monolith Productions tarafından geliştiriliyor.

Oyunda yeni tasarlanan Jupiter EX motoru kullanılmış. Bu yeni motor sayesinde çevreyi daha iyi kontrol edip, önünüze çıkan herşeyi patlatarak, yıkabileceğiniz ve daha gerçekçi bir oyun olacağı anlamı geliyor. Oyunun yapımcılarından olan John Mulkey, Project Origin‘de düşman karakterlerinin ve kullanılabilir savaş silahlarının sayısının artacağını belirtmiştir.

Sistem Gereksinimleri:

Intel Pentium 4 2.8 GHz / AMD Athlon 64 3000 İşlemciNVIDIA 6800 / ATI X700 Ekran Kartı1 GB Ram12 GB Sabit Disk Alanı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver