Ezan’ı Vakit Programı Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Ezan’ı Vakit Programı  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,Ezan’ı Vakit Programı  Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Ezan’ı Vakit Programı Direk İndir Tek Link, Ezan’ı Vakit Programı Full İndir Download, Demo İndir Demosu,Ezan’ı Vakit Programı  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Ezan'ı Vakit

Sponsorlu Bağlantılar

ezan’ı vakit programı 172 mevkiiye ait günlük ezan vakitlerini bünyesinde barındırır, vakitleri öğrenmek için hiçbir şekilde internete bağlanmaz. 5 vakit namaz vaktinde zamanı geldiğinde ezan okur, vakit çıkmadan 30 dakika önce sizi uyarır, hicri takvimi gösterir, tüm özel günleri dinamik olarak hesaplayıp sizi uyarır.

Kullanımı
———–
Ayarlar sayfasında hangi mevkii için ezan vakitlerini öğrenmek istiyorsanız o mevkiiyi seçerek gerekli vakitleri alabilirsiniz, ayrıca her ezan vakti için farklı ezan dosyaları seçebilirsiniz, ezan dosyası yok ise kendi bünyesindeki dosyayı kullanacaktır.

e
zan’ı vakit programı tüm vakitleri kendi bünyesinde bulundurmaktadır, vakitler senelik olarak güncellenecektir, güncelleme dosyaları her senenin başında sitemizden dağıtılacaktır.

ezan’ı vakit programı aracılığı ile istediğiniz mevkii ya da mevkiilerin ezan vakitlerini aylık, yıllık, günlük, kısacası iki tarih arası rapor alabilirsiniz, ezan’ı vakit programı raporu (CSV, TXT, XLS (liste), HTML, XML) istediğiniz formatlara çevirebilir.

ezan’ı vakit programı vakti gelen tüm namaz vakitlerinde ezan okur.

ezan’ı vakit programı günde sadece 1 defalık internete bağlanarak günün hadisini alır ve size gösterir, günlük hadisler her gün ekibimiz tarafından değiştirilecektir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver