Excipial Lipo Nedir-Excipial Lipo Faydaları Yan Etkileri ve Nerelerde Kullanılır Hakkında Bilgi

Aşağıda Excipial Lipo Nedir-Excipial Lipo Faydaları Yan Etkileri ve Nerelerde Kullanılır ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Excipial Lipo Nedir-Excipial Lipo Faydaları Yan Etkileri ve Nerelerde Kullanılır
excipial lipo

excipial lipo

Excipial Lipo bir cilt kremi olup özellikle cildin nem dengesinin bozulduğu ve cilt kurumasına yol açan egzama, cilt tahrişi, ciltte kuruluk, Yüzde ve ellerde görülen deri kalınlaşması ve boynuzumsu görünüm, ciltte pullanma gibi şikayetlerin ortaya çıkması durumunda kullanılan bir cilt kremidir. Excipial Lipo kesinlikle bir güzellik veya bakım kremi değildir. Bu nedenle doktor izni olmaksızın kullanımı durumunda bir takım yan etkileri ve zararları ortaya çıkabilmektedir.

Excipial Lipo emziren annelerde ve hamilelerde kullanımı yasaktır. En azından doktor izni olmaksızın kesinlikle kullanılmaması gerekir.

Excipial lipo nerelerde kullanılır

Excipial Lipo bir nemlendirici özellikli cilt kremi olduğu için cilt kuruması görülen bir çok deri hastalığında ve cilt rahatsızlığında cildin nem dengesini koruyucu krem olarak tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Etken maddesi üre olan excipial Lipo, ciltte tabakalaşmaya ve kabuklaşmaya yol açan keratin isimli maddeyi eritici özelliktedir. Bu nedenle egzama gibi ciltte pullanma ve kabuklar oluşturan rahatsızlıklarda hastaların şikayetlerini önemli ölçüde gidermektedir.

Excipial Lipo Yan Etkileri

Excipial Lipo’nun gözle ve ağızla temas ettirilmemesi gerekir. Şayet Excipial Lipo göze veya ağız mukozasına temas ederse bu durumda gözlerinizi veya ağzınızi bol su ile yıkayınız. Üre alerjisi olan kişilerin de üre içeren bir cilt kremi olan Excipial Lipo’yu kullanmaması gerekmektedir. Şayet yanlışlıkla Excipial Lipo ağız yoluyla yutulduysa acilen hastanelerin acil servisine başvurulması gerekmektedir.

Bazı kişilerde Excipial Lipo yan etkilere neden olabilmektedir. Şayet kremi kullandıktan sonra ciltte alışılmadık veya ağır kabartı, kaşıntı, kızarıklık, batma, yanma veya tahriş gibi alerjik reaksiyon belirtilerinden herhangi birini gözlerseniz Excipial Lipo kullanımını durdurunuz ve hemen doktorunuza başvurunuz.

Excipial Lipo Nasıl Kullanılır?

Excipial Lipo kremi tam olarak size belirtilen (reçete edilen) şekilde kullanınız. Bu ilacı doktorunuz tarafından size reçete edilenden daha fazla dozda veya daha uzun süre boyunca kullanmayınız. Reçetenizdeki talimatlara mutlaka uyunuz.
Gebelikte veya Emziren Annelerde Excipial Lipo Kullanımı:

Gebelik kategorisi Excipial Lipo kremin anne karnındaki bebek için zararlı olup olmadığı bilinmemektedir. Hamileyseniz veya tedavi sırasında gebe kalmayı planlıyorsanız öncelikle doktorunuza danışmadan Excipial Lipo kullanmayınız. Excipial Lipo anne sütüne geçip geçmediği veya emzirilen bebeğe zarar verip vermeyeceği bilinmemektedir. Eğer bebek emziriyorsanız öncelikle doktorunuza danışmadan bu ilacı kullanmayınız.

Excipial lipo bebeklerde kullanımı

Doktor kontrolünde ve reçetesi ile verilmesi kaydıyla excipial lipo bebeklerde kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver