Evrak Kayıt Programı Ücretsiz İndir DemirSoft Gelen – Giden Evrak Kaydı Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Evrak Kayıt Programı DemirSoft Gelen – Giden Evrak Kaydı Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DemirSoft Gelen – Giden Evrak Kaydı Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Resmi kurumlara, derneklere, odalara, şirketlere yönelik gelen evrak – giden evrak bilgilerini tutabilecekleri bir programdır. DemirSoft yazılımcıları tarafından 7/24 destek bulabileceğiniz bu program ile gelen – giden evraklarınızı güvenle kayıt altına alabilirsiniz.

Özellikler:

Yetkilendirme özelliği Otomatik veya manuel sıra numarası atma Geçmiş üzerinde istenildiği gibi değişiklik yapabilme ve yapan kullanıcıyı kaydetme Kayıt Sayısı kontrol edebilme Tüm Gelen-Giden Evrak kayıtlarını raporlama ve çıktı alma (Çıktı görünümü Gelen-Giden Evrak Kayıt defterinin orijinali gibidir.) Kullanıcı tarafından belirlenen tarih aralığında Gelen-Giden evrak kayıtlarını görüntüleme ve çıktı alma.Kriterlerde kayıt sorgulama Otomatik program güncellemeOtomatik yedekleme ve veri tabanı bakım sistemi Önemli! Programdaki kullanıcıların şifresi “1”dir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver