Everest Ultimate Edition Sistem Bilgisi Programı Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Everest Ultimate Edition; kullanıcılara kurulum, optimizasyon ve bilgisayardaki hataları giderme konularında tüm sistem gereksinimlerini dikkate alarak yardımcı olan bir sistem bilgisi programıdır. Program ile donanım araçlarının ve kurulu sürücülerin performanslarından tutun da işletim sisteminin güvenlik ve uyumluluk durumuna kadar birçok konu gözden geçirilebilmektedir.

Everest Ultimate Edition, sistem bilgilerine ek olarak kullanıcıya sunduğu gerçek zamanlı raporlarla kapsamlı karşılaştırmalar yapma ve donanımları gözleme imkanı verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu ve diğer güçlü gözlem araçlarıyla sistem performansınızı diğer sistemlerle karşılaştırabilir aşırı ısınma, güç kaçağı ve donanım arızaları gibi problemleri engellemek için önlem alabilirsiniz.

Everest Ultimate Edition; her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta ve fakat profesyonellerin ihtiyaç duyacağı fonksiyonları taşır niteliktedir.

Everest Ultimate Edition 5.50.2100 sürümünde yapılan yenilikler ve düzeltmeler;

  • 100.000’den fazla donanıma ve aygıta tam destek sağlanmıştır

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver