evde yapılacak krem ve yapılabilecek göğüs basen sıkılaştırıcı kırem nasıl yapılır Hakkında Bilgi

Aşağıda evde yapılacak krem ve yapılabilecek göğüs basen sıkılaştırıcı kırem nasıl yapılır ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

evde yapılacak krem ve yapılabilecek göğüs basen sıkılaştırıcı kırem nasıl yapılır

Evde göğüs bakımı nasıl yapılır? Göğüs dikleştirme kremi evde bitkilerle nasıl hazırlanır? Göğüsleri taze ve dik tutmak için uymanız gereken kurallar ve evde hazırlayabileceğiniz bitkisel göğüs dikleştirici kremler..

Her gün birkaç dakika göğüsler için de zaman ayırmanızda yarar vardır. Şayet göğüslerinizin uzun süre formunda kalmasını istiyorsanız bunu jimnastik yaparak ve doğru masaj yöntemlerini uygulayarak başarabilirsiniz. Tabii ki kaliteli ve vücudunuza uygun bir sutyenin de çok yararı vardır.

Elinize bir masaj eldiveni giyerek iki göğsün ortasından yana doğru önce üst kısım daha sonra alt kısım olmak üzere daire çizer gibi her iki göğsünüze 5′er dakika masaj yapın. Her gün duş aldıktan sonra göğüslerinize masaj yapar gibi soğuk suyla daireler çizin.

Göğüs derisinin taze kalması için:

Yarım litre suya 1 yemek kaşığı deniz tuzu ile yarım limonun suyunu karıştırın. Bu karışımı göğsünüze sürüp kuruyunca vücut losyonu veya cildiniz kuru ise vücut yağı ile masaj yapın.

Unutmayın ki göğüslerin formda kalması için mutlaka bol bol yüzmeli, jimnastik, masaj ve spor yapmalısınız.

Göğüsler için zambak

Malzemeler: 3-4 adet zambak soğanı, gliserin.

Uygulama: Zambak soğanını kıyıp mikserde suyunu çıkarın, gliserini ilave edip karıştırarak akşamlan tüm göğüs ve göğüs çevresini bu yağla ovun. Bu uygulamayı yukarıda tarifi bulunan masaj yöntemiyle yapmanız gerekir, içten dışa doğru.

Faydası: Göğüsleri geliştirir, dolgun ve dik kalmasını sağlar. Zambak soğanı kadınlık hormonu içermektedir ve bu nedenle de çok faydalıdır. Bu karışımı istediğiniz kadar sık tekrar edebilirsiniz.

Tunus baklası

Malzemeler: 2 Yemek kaşığı Tunus baklası unu, 1 çay bardağı su.

Uygulama: Yukarıdaki malzemeleri karıştırıp orta ateşte 25 dakika pişirin, soğuduktan sonra göğüslerin çevresine, üzerine ve bilhassa kasların üzerine sürüp yarım saat bekledikten sonra küçük bir havluyu soğuk suya bastırıp silin. Şayet faydasını görmek istiyorsanız bu yöntemi ayda 5-6 gün tekrar etmelisiniz.

Faydası: Göğüsleri kuvvetlendirir dikliğini, dolgunluğunu muhafaza eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver