Evde Sivilce Tedavisi Ve Evde Sivilce Maskeleri Hakkında Bilgi

Aşağıda Evde Sivilce Tedavisi Ve Evde Sivilce Maskeleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Evde Sivilce Tedavisi Ve Evde Sivilce Maskeleri
evde sivilce tedavisi

evde sivilce tedavisi

Sivilceler söz konusu olduğunda hep sivilcelerin sıkılmaması ve oynanmaması gerektiği söylenir. Sivilce izlerinin oluşmaması için elbette sivilcelere hiç dokunmamak gerekmektedir. Ancak böyle hiç bir şey yapmadan beklemek te sivilcelerin tedavisi için elbette hiç bir şey yapmamak anlamına gelmektedir. Oysa gerek sivilce ilaçları, gerekse doğal sivilce tedavisi yöntemleri ile sivilcelerin en azından yenilerinin oluşumunu engellemek pekala olanaklıdır. İşe yarayan ve okurlar tarafından denenerek memnun kalınmış evde sivilce tedavisi yöntemlerini sizler için araştırdık ve sivilcelere kesin çözüm sunan en etkili 5 adet evde sivilce maskesini sizlerle paylaşıyoruz. Bu sivilce maskelerinin her birisini tek tek deneyerek sizin cildinize en iyi gelecek evde sivilce maskesi kürünü kendiniz tespit edebilirsiniz.

 

Şimdi sizlere bitkisel maddelerin kullanıldığı sivilce kürlerini paylaşalım.

İşte sizlere başarısını ispat etmiş sivilce tedavisinin bitkisel yolları:

Sandaloz sakızı: Bir avuç dolusu sandaloz sakızı ile gül suyunu karıştırıp sivilcelerin olduğu cilt bölgemize uyguluyoruz. Bu bitkisel kürü uyumadan hemen önce maske şeklinde cilt üzerindeki problemli bölgeye uyguluyoruz ki bir gece boyunca durrak cilt gözeneklerine nüfuz etsin. Sabah erkenden kalkıp ılık su ile duruluyoruz ve asla sabun kullanmıyoruz o gün için. Bu şekilde 1 aylık sandaloz sakızı kürü ile sivilce izleri ve cilt lekeleri hissedilir biçimde kayboluyor ve cilt beyazlaşıyor.
Bal: Petek balını kendimiz süzerek sivilceler üzerine sürüyoruz. Balın içerisindeki değerli enzimler ve amino asitler sivilcelere neden olan mikropları yok eder ve cildi besleyerek sivilcelerin oluşturduğu leke ve iz, çukurlar gözenekler gibi cillteki zararları tedavi eder.
Sebze suyu ve kürü: Bal ile birlikte salatalık ve maydanoz gibi sebzelerin sularını da kullanabilirsiniz. Bu da cildi gençleştirir.

Bol su içmek sivilcelere karşı cildi güçlendirir ve sivilcelerin leke bırakmasını zorlaştırır. Ciltten toksinleri atar.

Nişasta unu da cilt maskesi olarak ciltteki yağlanmayı azaltır ve cildin nemini dengeler.
Sivilcelere buz tedavisi: Yüzümüze buz sürerek cildin gerginleşmesini sağlayabiliriz. Bu sayede gözenekler daralacak ve bakterilerin cildin derinlerine nüfuz ederek sivilce oluşumuna neden olması engellenecektir.

Limon suyu ile sivilceler nasıl gider? Taze sıkışmış Limon suyu ile sivilceli yüzünüzü sürekli yıkarsanız sivilcelerin artık çıkmadığına şahit olacaksınız. Ancak sonuç için 40 gün kadar sürekli limon suyu kürü yapmanız gerekecek.

Zeytin yağı da sivilce tedavisinde etkili bir bitkisel çözüm olarak bilinir. Cİldi gençleştirir ve kırışıklık tedavisi için cilde yumuşaklık verir.

Aloe vera yağı da hem mikrop kırıcı hem de cildi besleyici özelliği dolayısıyla sivilcelere karşı koruyan bir bitkisel tedavi yoludur.

Domates maskesi kürü: Sivilceler nasıl gider sorusunun diğer bir bitkisel cevabı domates suyu ile yüzünüze masaj yapmanızdır. Domatesin içerisinde bulunan bitkisel asitler ciltte bakteri üremesini engeller.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver