Evde Selülit Giderici Hareketler, Evde Selülit Nasıl Geçirilir, Evde Selülit Nasıl Giderilir

evde selülit tedavisi nasıldır, evde selüliti geçirme yöntemleri, selülit giderici yöntemler, selülit tedavisi

Evde selülit tedavisi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Aslında çoğu kadın ona geçmeyen bir cilt sorunuymuş gibi bakar; ancak doğal ve bitkisel yöntemler kullanarak evde selülit derdine son vermek olanaksız olmadığı gibi güçte değil. Belki biraz zamanınızı alabilir ama asla geçmeyen bir sorunmuş gibi bakmamalı ve elinizden gelen her çareyi selüliti yok etmek için kullanmalısınız. Çünkü selülitler bir kadının estetik görünümü en olumsuz şekilde etkilemekte ve kadınların mutsuzluğuna yol açmaktadır. Tüm bunların yanı sıra aslında o bir, sağlık sorunudur.

Tek başına geçmek bilmeyen selülit, ancak bir takım müdahaleler sonucunda ortadan kaldırılabilir. Bu kabustan kurtulmak için yapacağınız müdahalelerin zor olmadığını ve tedavinin de doğanın eşsiz ürünlerinde olduğunu unutmamalısınız. Evinizdeki ürünlerle selülite derdine son verin!

Aktarlardan temin edeceğiniz deniz tuzu selülit tedavisi için kullanılabilecek en başarılı yöntemlerdendir. Banyo küvetini yada bir leğeni su ile doldurarak içinde bir avuç deniz tuzu atın. Bu suyun içine girin. Suda yaklaşık 15 dakika oturun. Bu işlemi birkaç hafta uygulayın. Sabırlı olursanız selülitlerin yavaşça yok olduğuna şahit olacaksınız.

Bir başka yöntem ise buz masajıdır. Bir kalıp buzu sabah akşam selülitli bölgede gezdirin. Gezinme işlemini sürekli yukarıdan aşağıya doğru yapın. Varis hastası olmayan herkes bu yöntemi rahatlıkla uygulayabilir. Bu sayede kan dolaşımı hızlanacak ve selülitler zamanla yok olacaktır.

Duş esnasına çıkacağınıza yakın sıcak-soğuk uygulaması yakın. Selülit bölgeye önce sıcak su ardından da soğuk su uygulamak selülit tedavisinde büyük başarı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver