evde el yapimi selulit kremi nasıl yapılır-doğal bitkisel selülitler için krem tarifi Hakkında Bilgi

Aşağıda evde el yapimi selulit kremi nasıl yapılır-doğal bitkisel selülitler için krem tarifi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

evde el yapimi selulit kremi nasıl yapılır-doğal bitkisel selülitler için krem tarifi

ARKADAŞLAR ÖNCE SIKILAŞTIRICI ETKİSİ OLANA Bİ VÜCUT NEMLENDİRİCİSİ ALIN,NİVEA YADA DOVE UN ÜRÜNÜ OLABİLİR,O KADAR PAHALI NEMLENDİRİCİLERDEN ALMAYIN ÇÜNKİ BİZ ZATEN BU FORMÜLLE ONLARLA AYNI DERECEDE Bİ ÜRÜN YAPICAZ,DAHA SONRA AKTARDAN (BAHARATÇIDAN) 1 ŞİŞE KEKİK YAĞI,1 ŞİŞE SUSAM YAĞI,1 ŞİŞE MELİSSA YAĞI (BU ŞİŞELER ÇOK MİNİKTİR BÜYÜK ZANNETMEYİN) ALIN,ALMIŞ OLDUĞUNUZ NEMLENDİRİCİNİZİN YARISINI BAŞKA Bİ ŞİŞEYE BOŞALTIN,DAHA SONRA NEMLENDİRİCİNİN İÇİNE YARIM ŞİŞE OLARAK MELİSA,SUSAM VE KEKİK YAĞLARINDAN EKLEYİN,İYİCE ÇALKALAYIN,İNANIN DELİ GİBİ PARA VERDİĞİNİZ O PAHALI SIKILAŞTIRCILARIN AYNISI HATTA DAHA İYİSİ ÇÜNKÜ DOĞAL,MASAJ YAPARAK SORUNLU BÖLGENİZE AŞAĞIDAN YUKARIYA SÜRÜN,SÜRME İŞLEMİNDEN SONRA BACAKLARINIZ ISINMAYA VE TERLEMEYE BAŞLIYOR,CİLDİNİZ BEBEK TENİ GİBİ YUMUŞACIK OLUYOR,BEN BACAKLARIMA VE BELİME UYGULUYORUM,BİRDE KOKUSU NEFİS,KISACA BU FORMÜLLE HEM SIKILAŞICAKSINIZ,HEM İNCELİCEKSİNİZ,HEM NEMLENİCEKSİNİZ,HEM DE MİS GİBİ KOKUCAKSINIZ,DENEYİN BANA HAK VERİCEKSİNİZ

1 kutu aspirini iyice ezin. içine 5 limonun suyunu sıkın.1 sise bebek yağını da bu karisima ekleyin. iyice calkalayip surun. bence kolay pratik ve hep bulunabilir malzeme. ben denedim ve gercekten cok fark etti. gozle gorulur portakal kabugu yok oldu. ben genelde yatmadan once suruyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver