evde doğal peeling yapımı-meyve asidi ile cilt soyma maskesi ve bitkisel kürü Hakkında Bilgi

Aşağıda evde doğal peeling yapımı-meyve asidi ile cilt soyma maskesi ve bitkisel kürü ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

evde doğal peeling yapımı-meyve asidi ile cilt soyma maskesi ve bitkisel kürü

Peeling hep güzellik salonlarında yapılan bir cilt bakım kürü olarak bilinir. Oysa evinizde de kendi imkanlarınız ile meyve asitleri ve yoğurdun mucizevi peeling etkisi ile cildinizi gençleştirebilir ve masrafsız bir cilt bakımı kürü uygulayabilirsiniz.

Güzelliğin ilk düşmanı yüzde oluşan sivilceler ve siyah noktalardır.eğer sizin de böyle sorunlarınız varsa birkaç ipucu, okumadan geçmeyin
.
öncelikle cildinizi hergün düzenli olarak arındırın ve temiz tutun.
sonrasında cilt tipinize uygun doğal maskeler yardımıyla sivilceleri kurutun ve
gözeneklerinizde biriken kiri temizleyin.bunun için :
tamamen doğal yoğurt maskesi uygulayabilirsiniz.
ayrıca, yaşmayayı ılık sütte eritip bunu cildinize sürerek peeling yöntemiyle temizleyin
ve ılık suyla yıkayın.
Yüzünüzdeki ölü cilt tabakasını atarak daha sağlıklı ve güzel biryüze sahip olmak için peeling yapmalısınız.haftada 1-2 kez peeling yapmanızı tavsiye ederim.birkaç doğal peeling yöntemi önereceğim şimdi.
1-yoğurdun içine mısır unu ve limon suyu koyun.bunu yüzünüze iyice sürün ve 10dk bekleyip
peeling şeklinde soyun.sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın.yağsız nemlendirici sürün.eğer kuru ise cildiniz yağlı tercih edin.
2-bal,yumurta sarısı ve 1-2 damla limon suyunu karıştırıp yüzünüze ince bir tabaka halinde sürün.kuruyunca tekrar bir tabaka daha sürün ve o da kuruyunca ılık su ile nazikçe
peeling yaparak arındırın.nemlendirici sürün.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver