Ev Telefonu Cep Telefonuna Nasıl Yönlendirilir?

Son Arananlar:ev telefonunu cep telefonuna yönlendirme 2012telefon yönlendırme nasıl yapılırev telefonu nasıl yonlendırılırev telefonunu cep telefonuna yönlendirmerenkli gözlüklertürk telekom her yöne nasıl yönlenirev telefonu yönlendirme 2012ev telefonu cep telefonuna nasıl yönlendirilir,ev telefonu yonlendirmeev telefonunu cep telefonuna yönlendirme yapamıyorumfacebooku telefona yönlendirmetelefon yonlendırme nasıl oluyorSabit numarayi cebe yonlendirme ucretlendirme,numaradan isim sorgulama avusturya

Turk Telekom Ev Telefonu Yönlendirme Servisi

Sponsorlu Bağlantılar

Ev Telefonu Nasıl Yönlendirilir?

Ev telefonunuzu cep telefonunuza yönlendirmeniz için yapmanız gerekenler çok basit. Ayrıntılar aşağıda.

Ev telefonunuzu yönlendirmek için, ev telefonunuzu açın ve sırasıyla şu tuşlara basın *21* 05xx xxx xx xx “x” yerine yönlendirmek istediğiniz numarayı yazacaksınız.

Telefon yönlendirmesini iptal etmek için ise yalnızca #21# tuşlamanız yeterlidir.

Sponsorlar

Not: Yukarıdaki yönlendirme işlemi tüm telefonlar (ev, iş, cep telefonları) için geçerlidir. Sabit numaraya yönlendirme yapacaksanız şehirler arası 0 ve alan kodunu girmeniz gerekmektedir. Şehir içi yönlendirmelerde yalnızca numarayı girmeniz yeterlidir.

Ücretlendirme Nasıl Olacak?
Kendi ev telefonunuzdaki tarifeniz üzerindeki cep telefonunu arama ücretini ödeyeceksiniz. Arayan kişi ev telefonunuzu aradığı için sabit arama ücreti ödeyecektir. Sizin telefonunuzda bu aramayı size iletmek için cep telefonunuzu arayacağından cep telefonu arama ücreti faturanıza yansır.

Not:
Telefonunuzu şehirler arası bir telefona ya da cep telefonuna yönlendireceğiniz zaman, 0 ve “alan kodu”nu da girmeniz gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver