Ev Kullanıcıları İçin Basit CD/DVD Yazma Aracı Ücretsiz İndir BurnAware Home Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ev Kullanıcıları İçin Basit CD/DVD Yazma Aracı BurnAware Home Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BurnAware Home isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BurnAware Home aynı programın ücretsiz versiyonu olan BurnAware Free’nin biraz daha geliştirilmiş ve daha fazla özelliğe sahip olan bir versiyonudur. BurnAware Home sade arayüzü, basit ve kolay kullanımlı yapısı ile dikkat çekerken Blu-ray (BD-R/BD-RE) dahil her türlü CD/DVD benzeri medya çeşidine veri yazabiliyor.

Disk imajları yaratabileceğiniz ve yazabileceğiniz bu program ile birden fazla kez kullanıma açık sonlandırılmamış multi-session disklerde yazabiliyorsunuz. Donanımınızdan yüksek performans alabileceğiniz bu program ile en hızlı CD/DVD kayıtlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Programın gelişmiş yakma algoritması size en yüksek seviyede hata toleransını sağlıyor, böylece hatasız yazma işlemleri gerçekleştirmek daha kolay hale geliyor. Ücretsiz sürümüne göre daha fazla seçenekle veri diskleri hazırlayabildiğiniz bu program ISO imaj ve UDF/Brigde dosya sistemi desteği, Audio CD yakımı gibi konularda da en büyük yardımcınız olabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver