Ev Kullanıcıları İçin Antivirüs Yazılımı Ücretsiz İndir eScan Antivirus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ev Kullanıcıları İçin Antivirüs Yazılımı eScan Antivirus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda eScan Antivirus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Her bilgisayar kullanıcısının ihtiyacı olan gerçek zamanlı korumayı çok katmanlı tarama özellikleriyle sağlayan eScan Antivirus ile bilgisayarınız virüs, trojan, spyware, adware, phishing gibi tehditlerden uzak kalacak. Her düzey kullanıcı için tasarlanan grafik arayüzü ve Türkçe desteğiyle kolay kullanım sağlayan program bilgisayarınızın yeni bekçisi olabilir.

Öne Çıkan Özellikleri:

eScan kolay kullanım sağlayan arayüzüyle hem başlangıç hem de ileri düzey bilgisayar kullanıcılarına hitap ediyor. Tek tıklamayla kolayca istediğiniz alana ulaşmanız hız kazandırıyor.
Program şüpheli gördüğü her yazılımı takip eder, tarar ve gerektiğinde kullanıcıyı uyarır.
İnternet ağından bulaşabilecek tehlikeli yazılımlara karşı hem giden hem gelen veriyi kontrol eden güvenlik duvarı yazılımı, internetteki güvenliğinizin en önemli koruyucusu olacak.
eScan Antivirus en düşük bellek kullanımıyla sistemi yormadan hızlı tarama yapar. Böylece sistem performansında bir düşüş meydana gelmez.
MicroWorld Winsock Layer (MWL) teknolojisiyle gerçek zamanlı koruma sağlayan eScan sayesinde sisteminizdeki dosyalar ve uygulamalar dışında e-postalar, e-posta ekleri hatta girdiğiniz tüm web siteleri taranır ve bilgisayarınız tehditlerden uzak tutulur. Bu sayede endişe duymadan tüm işlemler güven içinde uygulanabilir.
Çok katmanlı koruma özelliği sayesinde virüs, trojan, spyware, adware, worm, phishing gibi aklınıza gelebilecek her türlü tehdit önlenir. 
Oyun tabanlı uygulamaların yürütülmesini otomatik olarak algılayan ve kesintisiz oyun tecrübesi sunan gelişmiş “Oyun Modu” özelliği içerir.
Anti-spam: NILP Teknolojisi ve özel anahtar kelimeler ve sözcük grupları ile çalışan gelişmiş filtreler kullanarak istenmeyen e-postaları etkili olarak bloke eder.
Kullanıcılara oluşturulmasını bloke etmelerini sağlayacak özel dosyaları tanımlamalarına yardımcı olur. Aynı zamanda dosya ve klasörlerin kötü amaçlı yazılımlar tarafından değiştirilmesini önleyen bir “Klasör Koruma” özelliği içerir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver