Eusing Ekran Kilidi Ücretsiz İndir Eusing Maze Lock Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Eusing Ekran Kilidi Eusing Maze Lock Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Eusing Maze Lock isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekranınızı kilitlemek, bilgisayarınızın başında değilken diğer insanların ona ulaşmasını engeller. Bilgisayarınızı kilitlemenize yardımcı olacak birkaç uygulama mevcuttur. Eusing Maze Lock, bunlardan biridir.

Eusing Maze Lock, bilgisayarınıza yardımcı olmak için en yeni teknolojiyi kullanır. Bu teknoloji şablon tabanlıdır. Bunun için, dokuz noktayı birleştirerek kendi kilit şablonunuzu oluşturmanız gerekmektedir (Öncesinde, oluşturulmuş varsayılan bir kilit şablonu mevcuttur.). Bilgisayarınızın kilidini açmayı denediğinizde, aynı kilit şablonunu çizmeniz gerekecektir. Gördüğünüz üzere program, kullanıcının özelleştirdiği labirent ile bilgisayarını kilitlemesine ve açmasına olanak sağlamaktadır.

Eusing Maze Lock, hem başlangıç kullanıcılarının hem de deneyimli kullanıcıların kolaylıkla uyum sağlayabileceği konfigürasyon seçenekleri sunmaktadır. Kilit ekranı arka plan görselini değiştirebildiğiniz programı kullanırken şablonu 4 x 4 ve 5 x 5 şeklinde ayarlayabilirsiniz. Eusing Maze Lock, Windows başlatıldığında ve bilgisayar hareketsiz olduğunda otomatik kilitleme ile bilgisayarınızı kilitleyebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver