Esrar Nedir Hakkında Bilgi

Esrar Nedir

Esrar anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Esrar Nedir, Esrar Ne Anlama Gelir, Esrar Ne Demektir, Esrar Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Esrar ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Esrar Anlamı

Hintkenevirinden elde edilen, kullanılan miktara göre uyarıcı ya da uyuşturucu etkileri olan bir madde, haşiş. Çok eski çağlardan beri bilinen esrar, nargileye konularak ve sigarayla içildiği gibi, çiğnenerek ya da yutularak da kullanılır. Merkezî sinir sistemini etkiler, uyuşukluk, hafıza kaybı ve baş dönmesine neden olur. Şekerli maddelere karşı aşırı istek uyandırır. Tüm uyuşturucu maddeler gibi vücuda zarar vermesi ve alışkanlık yaratması nedeniyle üretimi, alınıp satılması ve kullanımı yasaklanmıştır.

Konu ile ilgili aramalar: Esrar Nedir Esrar ödev ara Esrar kelime anlamı Esrar sözlükte ara Esrar ansiklopedi bilgi bankası ara Esrar ne demek Esrar neye denir

Esrar ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver