Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm Hakkında Bilgi

Aşağıda Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ginkgo biloba çayıErkeklerin en sık karşılaştığı cinsel sorun herhalde erken boşalma olarak bilinen şeydir. Ern boşalmanın tanımı konusunda bilimsel çevrelerde bir anlayış birliği bulunmamaktadır. Ama genel bir tanım yapılması gerekirse erken boşalma, cinsel birleşmenin erkeğin zamanından önce boşalması nedeniyle tam olarak tamamlanamaması olarak ifade edilebilir. Erken boşalma aslında süre olarak çiftler arasında farklı algılanabilecek bir şeydir. Burada kadınların orgazma ulaşma süreleri belirleyici etken olmaktadır. ABD de yapılan bir araştırmada çiftlerin her ikisinin de cinsel ilişki sırasında orgazma ulaşma sürelerinin ortalama olarak 6*7 dakika olduğu ortaya çıkmıştır. Erken boşalma sorunu olan erkeklerde ise bu süre 1.6 dakikaya inmektedir. Tabi burada ortalama sürelerden bahsediyoruz. Yoksa 25 dakika boyunca boşalmayan erkekler olabileceği gibi 1 dakikayı bulmadan erken boşalanlar da var. Erken boşalma çiftlerde cinsel mutsuzluğa yol açmaktadır. Bu da evlilik birlikteliğinin sağlıklı bir biçimde sürdürülmesi için büyük bir tehlikedir. Bu nedenle erken boşalmanın bir an evvel tedavi edilmesinde fayda vardır. Erken boşalmanın sebepleri incelendiğinde bunun büyük bir kısmının psikolojik olduğu görülecektir. Ancak bazı cinsel işlev bozuklukları ve hastalıklar da erken boşalmanın nedenleri arasında önemli bir paya sahiptir.

Erken boşalmanın da elbette doğal ve bitkisel tedaviler kullanılarak iyileştirilmesi mümkündür. Bu noktada hitnlilerin meşhur geleneksel bitkisel tıbbı ayurveda tecrübeleri oldukça işimize yarayacaktır. Şimdi erken boşalmaya bitkisel çözüm sunan şifalı otlar nelerdir ve bunların uygulanışı nasıldır kısaca bunu irdeleyelim

Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm

Karanfil çayı kürü: Erken boşalma tedavisinde eskilerden beri kullanılan bir bitki olarak karanfil çayı, erkeklerin imdadına koşmaktadır. Günlük 1 veya 2 bardak karanfil çayı içmek, cinsel ilişki süresini zamanla uzatacak ve erken boşalmayı tedavi edecektir. Burada karanfilin nasıl bir fayda sağladığını da kısaca açıklayalım. Karanfil içerisinde bulunan uçucu yağlar, penis bölgesindeki kan dolaşımını hızlandırmakta ve sinirleri yatıştırıcı teskin edici etki yaparak erken boşalmaya neden olan kontrol güçlüğünün önüne geçmektedir. Karanfil çayı içen erkeklerin cinsel ilişki sırasında daha sakin, kontrollü ve boşalmayı düşünmeksizin ilişkiye girdiklerine şahit olabilirsiniz. Zaten por.o film sektöründe de erkek aktörler bol miktarda karanfil çayının bu cinsel ilişki süresini uzatıcı etkisinden faydalanıyorlarmış.

Gingko biloba bitkisi ( gerek gingko biloba cayi gerekse ekstresi) gerek  de erken boşalmaya bitkisel çare ve çözüm sunan diğer bir bitkidir. Çinde oldukça popüler olan gingko biloba çayları, ereksiyon süresini uzatmakta ve aynan karanfil gibi penise kan akışını artırarak cinsel performansın da en üst seviyeye çıkmasına yardımcı olmaktadır. Vücutta salgılanan erkeklik hormonlarının da salgı düzeylerini dengeleyen gingko biloba bitkisi, iktidarsızlık, erken boşalma, cinsel isteksizlik gibi erkenlerin yaygın olarak yakındıkları cinsel sorunlara çözüm sunmaktadır.

Tribulus terrestris bitkisi de erkeklerin korkulu rüyası olan sertleşme, erken boşalma ve cinsel isteksizlik problemlerine çare olan bir doğal tedavi bitkisidir. Ülkemizde çoban çökerten otu olarak bilinen tribulus terrestris bitkisi, içerisinde barıdırdığı aktif maddeler ile cinsel ilişki zamanını 3*4 katına kadar uzatabilmektedir.

Sarımsak ta bizlerin yemeklerde yaygın olarak kullandığı ancak erken boşalmayı önleyici etkisi ile pek az bilinen bir başla bitkisel iksirdir. Her gün 4 diş sarımsak sabah ve akşam çiğnenilerek tüketilirse hem cinsel performansı artırır hem de cinsel ilişki sırasında erken boşalmaya neden olan heyecanı önler.

Chlorophytum borivilianum bitkisi ülkemizde pek bilinmeyen ancak cinsel gücü artırmak amacıyla şamanların zamanında kullandıkları bir diğer bitkidir. Özellikle sperm sayısını çoğaltmak için etkilidir. Bu yönüyle sperm artırıcı bitkiler arasında önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca tutku çiçeği olarak bilinen, Passiflora incarnada çiçeği de cinsel ilişki sırasında sakinleştirici ve boşalma süresini geciktirmeye yardımcı bir bitkidir

Erken boşalmaya sadece bitkisel çözümler ile değil ayrıca cinsel ilişkiden önce veya ilişki sırasında alacağınız basit tedbirlerle de önlem alabilirsiniz. Örneğin:

Cinsel ilişki sırasında nefes kontrolü önemlidir. Bunun için spor yapmak, nefes alış ve veriş tekniklerini öğrenmek faydalı olacaktır.

Cinsel ilişkiden 1 gün evvel mastürbasyon yapmak, ilişki sırasında sizin erken boşalma riski ile kalma ihtimalinizi bir hayli azaltır.

Boşalacağınızı hissettiğinizde durma, geri çekme gibi yöntemler de ilişki süresini artıranıza yardımcı olur.

Ön sevişmeyi ne uzun ne de kısa tutmak, cinsel birlikteliğin süresinin de ideal olmasını sağlar.

Sonuç olarak her erkek erken boşalma sorunu ile karşı karşıya kalabilir. Burada önemli olan kendine olan güveni yitirmemek ve bu sürecin geçici olduğunu bilmektir. Özellikle genç erkeklerde yaygın görülen erken boşalma, gerekirse doktordan psikolojik destek alınarak çözülebilecek bir rahatsızlıktır.

Erken boşalmanın nedenleri video izle:

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver