Erken Boşalan Erkekler Bitkisel Tedavi-Erken Boşalan Erkekler İçin Doğal Çözüm Yolları Hakkında Bilgi

Aşağıda Erken Boşalan Erkekler Bitkisel Tedavi-Erken Boşalan Erkekler İçin Doğal Çözüm Yolları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Erken Boşalan Erkekler Bitkisel Tedavi-Erken Boşalan Erkekler İçin Doğal Çözüm Yolları

Erken boşalma nedenleri bakımından farklılıklar gösterse de bitkisel yollarla önemli derecede tedavi edilebilen ve erkeklere hem fiziksel hem de psikolojik destek sağlayabilen bir alternatif tedavi yoludur. Şimdi sizlere erkeklerde erken boşalmanın nedenleri ve erken boşalmaya kesin çözüm sunalım.

Erken boşalma yaşayan erkeklerin cinsel yaşamını düzenleyebilmesi bilgilenebilmesi ve zevkin doruğuna ulaşarak stres olmamaları için gerekli bilgiler bu yazımızda..

Erkeklerde orgazma ulaşma anında meni sıvısının çok erken ve kontrolsüz bir şekilde boşalmasıdır. Bu durumun tarifi; erkeğin henüz boşalmak istemediği halde boşalmasıdır. Cinsel ilişki sırasında veya cinsel ilişkiye başlamadan önceki aşamada meydana gelebilir. Erken boşalma sorunu olan bir erkek bu sorundan dolayı ciddi psikolojik sıkıntılar yaşayabilir.

Birçok erkek hayatlarının bir döneminde kontrolsüz veya erken ejakülasyon problemi yaşamaktadırlar. Erken boşalma, erkeğin veya eşinin cinsel hayatında sorunlara neden olmaya başladığı noktada tıbbi bir problem olarak kabul edilir.

Erken boşalmaya neden olabilen çok sayıda etken vardır. Genellikle altta yatan neden psikolojiktir. Zihinsel ve duygusal sağlığı etkileyen stres, depresyon ve diğer faktörler bu durumu ortaya çıkarabilir. Nadiren fiziksel bir neden (prostat bezi inflamasyonu veya sinir sistemi fonksiyon bozukluğu gibi) de etken olabilir:

– Sempatik sinir sistemi hasarı (örneğin abdominal ameliyat sonrası)
– Pelvik kırıklar
– Prostat hipertrofisi ve prostatitis
– Üretrit
– Diabetes Mellitus (şeker hastalığı)
– Arteriosklerozis
– Kalp – damar hastalıkları
– Bölgesel genito-üriner hastalık
– Bölgesel duyu hasarı
– Polisitemi
– Polinörit
Erken boşalmanın temel belirtileri:
– Boşalma küçük cinsel uyarılarla ve neredeyse kontrolsüz bir şekilde meydana gelir.
– Cinsel tatminde azalma
– Suçluluk, utanç ve hayal kırıklığı hissi

Erken Boşalmaya Kesin Çözüm Olarak Bilinen En Etkili Afrodizyak Yiyecekler:

Muz-bal-ceviz : Muz, magnezyum açısından zengindir. Aynı zamanda mutluluk hormonu endorfin açısından da zengin olması, afrodizyak etki yaratır. Ancak afrodizyak etkiyi maksimuma çıkarmak isteyenler, muzu bal ve ceviz eşliğinde yiyebilirler. Tabii kilo problemleri yoksa…

Çilek : Afrodizyak yiyecekler denildiğinde ilk akla gelen çilektir içeriğindeki vitaminler, cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırdığından cinsel istek artar. Aynı zamanda endorfin ve serotonin salgılanmasını sağlar.

Badem-fındık-ceviz : İçeriğindeki doymamış yağ asitlerinin cinsel isteği arttırıcı etkisi nedeniyle en önemli afrodizyaklardandır. Ancak kalori bakımından günde 8 adetten fazla yenilmemesi öneriliyor.

Çikolata : Bilimsel açıklamalar, çikolatanın içeriğindeki ‘Phenylethylamine’ adlı kimyasal maddenin insana mutlu luk hissi verdiğini, cinsel heyecanı arttırdığını ortaya koyuyor.

İstiridye-havyar : Erkekler üzerinde etkilidir. Prostat. bezlerine doğrudan etki eden çinko bakımından zengindir Çinko, erkeklik hormonlarının yapımının artmasına neden olur. Cinsel isteği arttırır.

Hindi eti : Çinko bakımından istiridyeden daha zengindir.

Tarçın-vanilya : Kokusuyla insanı büyüleyen bu baharatlar, merkezi sinir sistemine etki ederek cinsel isteği arttırır.

Meyve suları : Sağlıklı ve dengeli beslenmede önemli bir yer tutan meyve suları, vücudun cinsel aktivite potansi. yelinin artması için de gereklidir. Daha etkili bir seks hayatı için özellikle bol A vitamini ile magnezyum içeren kayısını düzenli olarak tüketilmesi öneriliyor.

Ginseng çayı: Geleneksel Çin ve Güney Amerika tıbbında cinsel gücü artırmak üzere kullanılan bir köktür. Bir araştırma, ginsengin cinsel isteği ve birleşme kapasitesini artırdığını ortaya koymuştur. Ginseng etkisini sinir sistemi ve yumurtalıklar üzerinden gösterirken, penis bölgesine gelen kan damarlarını da etkileyerek erkeklerdeki ereksiyon kali­tesini de artırabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver