Erkek Estetiği, Erkeklerde Cilt Bakımı, Erkeklerde Estetik İsteği

erkeklerde estetik operasyon, erkeklerde estetik yaptırma, estetik cerrahi, güzel görünmek

Erkek’lerde Estetik Mucizesi’ne Kapıldı

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Estetik işlemler, çoğunlukla daha güzel görünmek  adına ve toplumun karşısına daha büyük bir özgüven ile  çıkmak adına kadınların ve erkeklerin estetik cerrahların kapısına dayanması ile gerçekleşiyor. Genelde kadınların kusurlarını örtmek için  estetik yapmatırma isteklerini biliyoruz. Lakin son dönemde sadece kadınlar değil, erkekler de estetik isteğine  fazlası ile kapılmış durum da. Sizlere aşağıda vermiş olduğumuz  erkeklerin estetik isteği vede rekekler de estetik içerikli makaleyi okumanızı öneriyoruz…

 

Erkekler de estetik cerrahların kapısına dayanıyor

Kimi kişiler saç dökülmesini önemsemezken bazılarında saçlarda oluşan en ufak incelme ve bir tutam saç kaybı bile iş yaşamında ve sosyal hayatta bu kişileri zora sokar ve hayatı çekilmez hale getirebilir. Bu sebeple erkekler için estetik işlemlerin başında yer alan saç ekimi bir hediye seçeneği olarak sunulabiliyor. Çocuklar da babalarını mutlu ve özgüvenli gördükleri için bu seçeneği tercih edebiliyorlar.”

Saç ekiminin erkeklere özel yapılan bir estetik operasyon olduğunu belirten Op. Dr. İlhan Serdaroğlu, saç ekimi işlemi ile 60’lı yaşlarındaki hala saçlarını özleyen erkeklerin 20-25 yaş gençleştiğini ifade ediyor. Dr. İlhan Serdaroğlu, “Uygulanan FUE yöntemi ile erkekler saçlarına kavuşuyorlar. Lokal anestezi ile gerçekleştirilen FUE yöntemi çok konforlu ve rahat bir operasyondur” diyor.

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu, “Her kişi kendine has ve özeldir. Saç dökülme şekli de öyle. Hastalarımızın cinsiyet, yaş, saç kaybı şekli ve saç teli kalitesi göz önünde bulundurularak her hastamız için ona özel bir planlama yapıyoruz.

Her hasta için aynı tedavi şeklini uygulamak imkansız. Ülkemizde saç ekimin konusunda yetkili olan cerrahlar “Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlarıdır” diye söylüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver