Epileydi Nedir-Epileydi Çeşitleri-En iyi epileydi Hakkında Bilgi

Aşağıda Epileydi Nedir-Epileydi Çeşitleri-En iyi epileydi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Epileydi Nedir-Epileydi Çeşitleri-En iyi epileydi

Vücudun normalden aşırı kıllanmasına Hirsutismus denmektedir. Aşırının ölçüsü, toplumdan topluma, insandan insana değişebilmektedir. Normal dışı kıllanma, her kadında az miktarda varolan erkeklik hormonunun çeşitli nedenlerle artmasına bağlı olarak gelişir.

Kıllanmada; üst dudakta, alt çene ve üst çenede, şakaklarda, memeler arasında, meme başı etrafında, göbek altında, kuyruk sokumunda ve kalçalarda anormal kıllanma vardır. Bu bölgelerde, kadınlarda da varolan ince, renksiz, kısa ayva tüyleri; kalın, uzun koyu renkli kıllara dönüşür ve deri yağlanır; yüz, sırt ve göğüs civarında akneler oluşabilir.

Toplumumuzda görülen kıllanmalarının bir çoğu, basit nedenlerden oluşmakta; hastanın yaşı, konumu, çocuk isteyip istemediği gibi durumlar değerlendirilerek verilen tedavilerle bu konu çözümlenmektedir. Tedavide, kıllanmayı oluşturan faktörün bulunup ortadan kaldırılması veya tedavi edilmesi birinci basamak; ikinci basamak ise oluşmuş kılların kozmetik yöntemler ile temizlenmesidir.

Şişmanlarda adet düzensizliği ve kıllanma varsa, önce zayıflama kürlerine başvurularak zayıflatılmalı ve kozmetik yöntemlere başvurulmalıdır. Adet düzensizliği ve kıllanma arasındaki yakın ilişki, gözardı edilmemeli, bu tip yakınmaları olanlar en kısa sürede doktora başvurmalıdırlar.

Epileydi Nedir

EPİLADY Gelistirilmis cimbiz sistemi Sökülebilir sistem Tüy kökünü alma Zarif dizayn Kablosuz ve sarjli Avrupa Birligi CE ve Alman GS kalite belgeli Giris gerilimi: 230 V AC / 50 H

Hangi kıyafeti giyerseniz giyin ya da hangi iddialı makyajı yaparsanız yapın pürüzsüz bacaklara sahip olmanın yeri bambaşkadır. Tüyleri kökünden alarak dört haftaya kadar pürüzsüz bir güzellik sağlayan yeni Braun Silk-épil Xelle ile her an hazır olmanın keyfini ve rahatlığını yaşayabilirsiniz. Üründe iki kart artırılarak tam 40 cımbız içeren X’pert-épil başlık bulunuyor. Böylece mümkün olan en kısa zamanda en az tahriş ile güzelliğinize katkıda bulunabilirsiniz. Başlıktaki SoftLift cımbızlar sayesinde ise uzunluğu 0.5 mm’ye kadar olan tüyleri sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Braun Silk-épil Xelle’nin özellikleri elbette bu kadarla sınırlı değil. Titreşimler ve aktif masaj silindirleri sayesinde cildi rahatlatma, OptiTrim ataçmanı ile özel bölgelerde kalıcı etki ve SmartLight ile uygulama yüzeyinde en iyi aydınlatma diğer dikkat çeken özelliklerin arasında bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver