Epik Online MMORPG Oyunu Ücretsiz İndir Maestia Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Epik Online MMORPG Oyunu Maestia Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Maestia Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Karanlığın kral Keledus‘a karşı savaşarak onu tahtından indirmeye hazır mısınız? Uzun zaman önce tanrıça İa, Keledus tarafından Maestia oyun dünyasından kovuldu. Bunun üzerinde Maestia oyun dünyasında kaos başladı. Karanlık krala karşı olanlar tanrıça İa ile birleşerek ona savaş açtı.

Maestia dünyasına “Süper Muhafız” veya “Tapınak Şövalyesi” olarak başlayabilir ve karakterini geliştirebilirsin. Her ırk kendi içerisinde savaşçı, büyücü, koruyucu ve rakip olarak ayrılmaktadır. Her bir karakterlerin özellikleri ve savaş sırasında yapması gerekenler farklı olduğundan en iyi oynayabileceğin karakteri seçmeye dikkat etmelisin. Kendini geliştirirken büyük canavarlarla savaşmalı ve birbirinden zor görevleri başarmalısın. Böylece sıralamadaki yerini yükseltebilir, 13 havariden biri olabilirsin. 13 havariler tanrıça İa‘nın kudretine ve karanlık kral Keledus‘u yenecek güce sahiptirler.

Dikkat! Maestia dünyasını bilgisayarınıza indirmeden önce üye olmalısınız.

Ücretsiz üyelik için tıklayınız!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver