Enerji Tasarruf Programı Ücretsiz İndir Local Cooling Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Enerji Tasarruf Programı Local Cooling Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Local Cooling isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Küresel ısınma ile ilgili birşeyler yapmak isteyip de aklınıza bireysel olarak herhangi bir mücadele şekli gelmiyorsa bu program sayesinde artık kendi bireysel mücadelenizi verebilirsiniz. Bilgisayarların harcadığı enerji yüzünden her yıl milyonlarca ağaç kesiliyor, milyonlarca varil petrol kullanılıyor ve kilowatt’larca elektrik harcanıyor. Sadece evimizdeki bilgisayarlar için tüketilen enerji kaynakları ve çevreye verdiği zararlar bile çok büyük boyutlarda rakamlar göstermekte. Eğer bu konuya duyarlıysanız ve kişisel olarak küresel ısınmaya karşı savaş vermek istiyorsanız Local Cooling programı ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızın başında değilken bile bilgisayarınızın açık bulunması boşa harcanan elektriğin miktarını gösterebilir. Bilgisayarınızın güç yönetiminin ne denli aktif olduğunu görmek için kullanabileceğiniz bu program ile ayrıca yapacağınız enerji tasarrufu ile kaç ağaç, kaç varil petrol veya ne kadar elektrik kullanımı kurtardığınızı görebileceksiniz.

Sadece küresel ısınmaya karşı değil ayrıca elektrik faturalarına da yararlı gelen bu program ile artık bilgisayarınızın enerji tasarrufu yapmasını sağlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver