Endoskopi Yöntemi İle Yüz Gençleştirme, Endoskopik Yüz Cerrahisi, Endoskopik Yüz Gençleştirme

endoskopik yüz gençleştirme ameliyatı, endoskopik yüz gençleştirme estetiği, endoskopik yüz gençleştirme nasıl yapılır, endoskopik yüz gençleştirme yöntemi

Endoskopik yüz gerdirme

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Genç ve güzel kalıp zamana meydan okumak birçoğumuzun arzusu olup doğal olarak meydana gelmesi mümkün olmasa da, büyük gelişme kaydeden estetik operasyonlar sayesinde uzun yıllar gençliğinizi koruyabiliyorsunuz. Estetik dünyasında önemli bir gelişme kaydeden endoskopik yüz gerdirme operasyonu, bu konuda gençleşmek isteyenlere büyük fayda sağlıyor.

 

Bu zamana kadar gençleşmek için hep botox ve dolgu maddeleri kullanılmıştır. Cerrahi bir işleme gerek kalmadan uygulanan bu yöntemler kadınların vazgeçilmezleriydi. Ama artık bu yöntemleri tarihte bırakacak yepyeni bir yöntem bulunuyor. Sadece tek bir uygulama ile 5-10 yaş gençleşiyorsunuz.

Endoskopik yüz gerdirme estetiğine olan ilgi giderek artıyor. Bu yöntemi uygulatmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artış göstermekte. Endoskopik yüz gençleştirme ameliyatı yaklaşık 2-4 saat sürüyor. Operasyonun başarısı kişinin cilt yapısının esnekliğine direkt etki ediyor.

Endoskopik yüz gerdirme estetiğinin kalıcılığını arttırmak için sağlıklı beslenme, düzenli spor ve egzersiz şart! Klasik yöntemlerle hemen hemen aynı olan endoskopik yüz cerrahisi gerektiğinde tekrarlanabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver