En Son Çıkan Teknolojik Ürünler Hakkında Bilgi

En Son Çıkan Teknolojik Ürünler

5 bin şarkılık süper ince mp3, her aleti çalıştıran tek kumanda, gitar çalmayı öğreten dijital alet… İşte en yeniler

İncecik bir müzik çalara beş bin şarkı yükleyebiliyoruz, tek bir uzaktan kumandayla evdeki beş farklı cihazı kontrol edebiliyoruz, dijtal bir alet sayesinde gitar çalmayı daha kolay öğrenebiliyoruz… Yaşasın teknoloji!

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal ağlar için tasarlandı

Nokia C5, sosyal ağlar için özel tasarlanmış bir akıllı telefon. 3.2 megapiksellik kamerası ve 2 GB bellek kartı var. Facebook’taki arkadaşlarınızla lokasyon paylaşımı yapabilir, ücretsiz yaya ve sürücü navigasyonu içeren Ovi Harita’dan yararlanabilirsiniz. C5 en sık kullanılan internet sitelerine, Ovi Müzik servisine ve Ovi Mağaza’daki uygulamalara hızlı erişim sağlıyor.

 

5 cihazı tek kumandayla yönetin

Logitech’in uzaktan kumanda serisine iki yeni ürün eklendi: Harmony 600 ve Harmony 650. Harmony’ler TV, DVD oynatıcı, müzik sistemi, uydu alıcısı gibi beş farklı cihazı tek kumandayla yönetmenizi sağlıyor. Kullandığınız cihazlara göre ihtiyacınız olan komutları sunan renkli bir ekranı var. Fiyatı 60 dolardan başlıyor.

 

Yarım santime 5 bin şarkı sığdı

7.2 milimetrelik Sony Walkman A845 Video MP3, dünyanın en ince müzik çaları olmaya aday. Ağırlığı 62 gram. Beş binden fazla şarkı depolama kapasitesine sahip. Ses-görüntü çıkış kablosuyla televizyona bağlanabiliyor. Dijital gürültü engelleme özelliğine sahip dikey kulaklıkları, çevre sesini yüzde 98 oranında kesiyor. Tek bir şarjla 29 saat dinleme süresi sunan A845, video oynatmak içinse dokuz saatlik pil ömrüne sahip.

 

Gitar çalmak çok kolay

Akorları aklında tutmakta zorlananlar için geliştirilen i-tab, 2 bin 500 şarkının akorunu hafızasına kaydediyor. 4 GB hafızası olan cihaz, 5 inçlik dokunmatik ekranıyla hem gitar çalmayı öğrenenlerin hem profesyonellerin dijital nota defteri. Hafızasındaki şarkıları çalabilen i-tab, gitara da takılabiliyor. TV çıkışı, video desteği ve kulaklığıyla birlikte satış fiyatı 199 dolar.(habertürk)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver