En Popüler mIRC Programının Türkçe Sürümü Ücretsiz İndir Türkçe mIRC Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

En Popüler mIRC Programının Türkçe Sürümü Türkçe mIRC Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Türkçe mIRC isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü mIRC`nin Türkçe`leştirilmiş halidir. Bütün Dünya ve Türkiye sunucularına bağlanıp sohbetlere katılabilirsiniz.

Bir önceki sürüme nazaran bir çok hata düzenlemesi ve azda olsa yeni özellik eklenerek hata düzeltme versiyonu olarak mIRC 6.35 piyasaya sunulmuştur. Orjinal versiyonu İngilizce olduğu için bu programı Türkçeye çevirdik, test ettik, virüs taramalarindan geçirilip, lisanslayıp ve bedava olarak kullanımınıza sunduk. Türkçe mIRC 6.35 0 Türkçedir.

Bu versiyonda değişiklikler daha çok bugların giderilmesi ve bazı özelliklerin geliştirilmesi şeklinde olmuştur.1. Bağlantının düşmesine neden olan çok uzun nickname (100 karakterden daha uzunluktaki) gönderimleri bugu giderildi.2. Kütüphaneler  güncellendi.3. Script editöre satır numaraları özelliği eklendi.4. /Toolbar komutunda Bitmap ayarlarında oluşan bug giderildi. 5. Custom dialogları belirtilen limitler dahilinde yazılarda “rich” özelliğini destekleyecektir.6. Listbox pencerelerinin gösteriminde oluşan Bir bug giderildi. Pencerelerin yatay sıralamasında oluşan bug giderilerek hepsi sorunsuz şekilde sıralanacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver