En kolay mp3 kırpma ve kesme programı bedava indir

Ücretsiz ve kaliteli bir mp3 kırpma ve istediğiniz bölümleri kesip çıkarma programı arıyorsanız, mp3directcut yazılımı tam size göre. Hızlı, kolay ve pratik üstelik tamamen bedava.

Audacity, oldukça hızlı ve taşınabilir bir ses düzenleme yazılımı. Bunu bilmeyen fazla yoktur. Ancak sizlere aynı işi yapan daha iyi bir aracı tanıtacağız.mp3DirectCut adındaki araç mp3 müziklerini kırpmaya odaklanıyor ve bu alanda sizlere bir takım avantajlar sağlıyor.
mp3DirectCut, adından da anlayacağınız gibi MP3 dosyalarını direkt olarak düzenlemenize izin veriyor. Araç ücretsiz kopyala/yapıştır, ses değiştirme (normalizasyon vs.), AAC desteği, toplu düzenleme, duraklatma, kaydedici gibi özelliklere de sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Müziğin belirli bölümlerini seçmenizi, taşımanızı vs. sağlayan birçok düğme ile bu programı çalıştırdığınızda karşılaşmanız mümkün. Bir MP3 dosyası açarak onu biraz kurcalamanızmp3DirectCut’ı kullanmayı öğrenmeniz için yeterli olacaktır. Örneğin bir şarkının ilk bir dakikasını silmek için bu alan içerisindeki bölümü seçebilir ve Edit menüsünden Remove selectedelements’i seçebilirsiniz. Silmek istediğiniz bölümü fare ile seçmek yerine Audio alanındaki seçenekleri kullanarak çok daha isabetli bir seçim yapmanız da mümkün olacaktır. Bu arada,mp3DirectCut‘da yaptığınız bütün değişiklikleri geri alabilme imkanına da sahipsiniz.

mp3DirectCut, Windows ve Linux’da (Wine yoluyla) çalışıyor ve ayrıca temel MP3 düzenleme ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir araç.

Buradan İndirin: mp3DirectCut

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver