En İyi Not Alma Programları [Ücretsiz İndir]

Dünyanın en ünlü sitelerinden biri olan Lifehacker.com’un kullanıcılarına yaptırdığı oylama sonucunda en iyi not alma programlarını sizlerle paylaşıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

1-EverNote Not Alma Programı

EverNote her türdeki notlarınızı veya bilgilerinizi tutabilir ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. El yazımı hatırlatmalar, web sayfaları, e-mailler, telefon mesajları, adresler, şifreler, beyin fırtınaları, taslaklar, dökümanlar ve daha aklınıza ne gelirse EverNote ile güvende tutabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri:
• Birçok Not Formatı: EverNote ile birçok formatta (yazı, web, email, elyazısı, resim ve özel şablonlar) notlarınızı tutabilir ve otomatik olarak kaydedebilirsiniz.
• Kategorilendirme: Notlarınızı kendi belirlediğiniz veya varolan kategorilere göre sınıflandırabilirsiniz.
• Arama: Notlarınız arasında arama yapabilirsiniz

http://www.enbasit.com/indir.png

2-MS OneNote Not Alma Programı

Microsoft Office OneNote 2003; not almak, notlarınızı bulmak ve düzenlemek için oldukça kullanışlı bir programdır. Program sayesinde tıpkı elle kağıda yazar gibi sayfanın herhangi bir yerine notlar alabilirsiniz. Bir arşivci gibi bilginizi bölümler halinde düzenlemenizi sağlar. OneNote 2003 ile her türlü bilgiyi kaydedip kolayca paylaşabilirsiniz. Program sayesinde notlarınız düzenli bir şekilde bir arada olduğu için onlara nerede ihtiyacınız olursa olsun birkaç tıklama ile elinizin altında olurlar.

http://www.enbasit.com/indir.png

3-Springpad Not Alma Eklentisi

Google Chrome için hazırlanmış bir not alma eklentisidir.

 Springpad ücretsiz bir eklentidir. Hızlı ve kolay şekilde notlar almak, bu notları kaydetmek ve ilerde kolayca hatırlamak için kullanabilirsiniz. Görevleri kaydedebilir, ürünleri, mekanları, filmleri, tarifleri ve herşeyi not alabilirsiniz.
http://www.enbasit.com/site.png
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver