En iyi film indirme programı 2013

Kesinlikle uTorrent bu işler için en iyisi hemde boyutu sadece 300 kb yani sistemi hiç bir şekilde yormadan arkaplanda sesiz sesiz ama hızlı birşekilde işni yapan en sevdiğim programlardan hemde Türkçe:
http://ll.download3.utorrent.com/3.2.3/uTorrent.exe
http://www.utorrent.com/download/lan…hp?build=19078
İkisinide indir aynı klasöre at sonra kur türkçe olarak kullan son sürümüdür kendi sitesinden orijinal link

Benimde Cok severek kullandıgım bir programdır uTorrent.
Bilgisayarı kapattıgın halde yuklediğin dosya vb. kaybolmaz bilgisayarını actgın taktirde kaldıgı yerden download etmeye devam eder

Sponsorlu Bağlantılar

Torrent Dosya İndirici Program İle En İyi Kalitede Filmleri En Yüksek Hızda İndirebilirsiniz.

Az yer kaplamasına rağmen sunduğu özelliklerle en çok tercih edilen torrent yöneticilerinden olan uTorrent güçlenen yeni sürümüyle her isteğinize cevap verecek.

Hız limitini yönetme, çok sayıda torrent dosyasını aynı anda indirme, RSS girdilerini otomatik olarak indirme gibi özelliklerine pek çok yeni özellik ekleyen program torrent kullanıcılarının ilk tercihi.

Not: uTorrent’i Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız dil paketini burayatıklayarak indirebilirsiniz. Türkçe dil paketini kurduktan sonra Options -> Preferences sekmesinden dil seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

uTorrent 3’ün Yeni Özellikleri:

  • Stream: Torrent 3 ile dosyaları indirirken ön izleme imkanınız var. Bu sayede fimleri izlemeye başlamak için bitmesini beklemenize gerek kalmıyor.
  • uTorrent Web: uTorrent 3 ile beraber kullanıcılar web sayfası üzerinden açtıkları hesaplarla dosyalara uzaktan erişim imkanı bulabilecek. Böylece indirilen torrent dosyalarının durumunu monitörleyebilir veya yönetebilirsiniz.
  • Puanlama ve yorum: uTorrent kullanıcıları program üzerinden torrent dosyalarına puan vererek ve yorum yaparak hatalı dosyaları indirmenizi engelleyecek.

 

Önemli Notlar: İndireceğiniz program bir dosya paylaşım yazılımıdır. Olabilecek her türlü riski göz önünde tutmalı ve yasal sınırlar içerisinde dosya paylaşımı yapmak zorundasınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver