En İyi Ekran Görüntüsü Kaydetme Programı [Ücretsiz]

Merhaba arkadaşlar, burada sizlere müjdeli bir haber vereceğim. Normalde 30 dolar değerindeki ekran görüntüsü kaydetme programı olan SnapDraw, artık ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Çok uzun zamandır bu kadar kaliteli ve üstün özellikleri olan bir programın ücretsiz olarak sunulduğunu görmedim. Piyasadaki ücretli olan ekran görüntüsü kaydetme programlarından eksiği olmayan hatta fazlası olan bu güzel programı artık tamamen bedava olarak indirebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki normalde ücretli olan bu ekran görüntüsü kaydetme programının özellikleri nelerdir?

Arkadaşlar bu program ücretsiz dağıtılmaya başlanarak, piyasadaki ücretsiz ekran görüntüsü yakalama programları arasında en iyisi olma ünvanını ele geçirdi. SnapDraw programı ile ekran görüntüsü üzerine not ekleyebilir, konuşma balonları ekleyebilir, ok işaretleri ekleyebilir ve ekranın istediğiniz bir bölümünün ekran görüntüsünü alarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca resim döndürme, boyutlandırma ve formatını değiştirme gibi özellikleri de mevcut.

Gerçekten bu kadar üst seviye bir programı ücretsiz hale getirdikleri için üretici firmaya teşekkür ediyorum. Tam aradığım özelliklere sahip bir program, hem de maliyeti sıfır.

SnapDraw Free 3.20 – Installer 16,5 MB
Windows XP, Vista, 7

http://www.enbasit.com/indir.png

SnapDraw Homepage: http://www.crossgl.com/asc_overview.htm
Download Page:http://www.crossgl.com/asc_download.htm  (16.5MB)

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver