En İyi 10 Dosya Upload Sitesi [Dosya Yükleme Siteleri]

Dosya  upload siteleri internete dosya yüklemek ve bunları başkalarıyla paylaşmak için hazırlanmış websiteleridir. Bu dosya yükleme siteleri sayesinde tüm döküman, fotoğraf, video ve programlarımızı internete upload edebiliriz ve istediğimiz zaman istediğimiz yerden bu dosyalara ulaşabilir veya çok uzaklardaki bir arkadaşımıza gönderebiliriz. Bunun yanısıra dosya upload siteleri sayesinde blogçular ve webmasterlar çalışmalarını istediği herkesle paylaşabiliyorlar.

Burada dosya upload etmeniz ve paylaşmanız için önerebileceğim en iyi 10 dosya upload sitesini paylaşıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

1. File Savr

Bu site en hızlı ve en kolay dosya yükleme servisidir. Tam 10 GB’a kadar olan dosyaları upload edebiliriz.

2. File Factory

Bu siteye 2 GB’a kadar ücretsiz olarak dosya yükleyebilirsiniz. Böylece dosyalarınızı internet ortamında saklayabilir ve tüm dünyayla paylaşabilirsiniz. 50 farklı dosya türünü destekler ve dosyalarınızı klasörlere koyarak organize edebilirsiniz.

3. File Dropper

Dosya upload etmek için en basit ve en hızlı websitelerden biridir. 5 GB’a kadar dosya yükleyebilirsiniz.

4. Badongo

Bu dosya uplaod sitesi dosyalarınız ve dökümanlarınız için sınırsız depolama alanı veriyor. Dosya yönetimi, fotoğraf albümü, müzik listesi ve ftp ile upload etme gibi güzel özellikleri de mevcuttur.

5. Sling File

Ücretsiz bir dosya yükleme, paylaşma ve online yedekleme sitesidir.

6. File Hosting

Bu dosya yükleme sitesine üye olmadan ve herhangi bir dosya boyutu limiti olmadan istediğiniz kadar dosya yükleyebilir ve dosya indirebilirsiniz.

7. Media Fire

Dosya, döküman, sunum, video ve fotoğraflarınızı bu siteye kolayca upload edebilir, download edebilir, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz.

8. Media Max

5 GB’a kadar ücretsiz dosya upload edebilirsiniz. Bu sitenin diğer hizmetleri arasında otomatik yedekleme, dosyaları şifreleyerek saklayabilme ve web tabanlı yedekleme ayarları gibi önemli özellikleri de vardır.

 9. Share Send

100 MB’a kadar ücretsiz dosya yüklemeye izin veriyor.

10. ADrive

50 GB gibi çok büyük bir alanı ücretsiz olarak dosyalarınızı yükleyebilmeniz için hizmete sunuyor. Dosya ve dökümanlarınızı bu siteye yükleyebilir, saklayabilir, download edebilir, paylaşabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

Cevap Ver