En İnce LCD Televizyon Las Vegas lcd led

Etiketler: ces, dünyanın en ince LCD Televizyonu, Philips

En İnce LCD Televizyon Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

En İnce LCD Televizyon

Gelişen teknoloji ve buna firmaların birbiriyle olan yarışları eklenince LCD televizyonlar gittikçe incelmeye başladı. Rekabetin yararlarından biride bu olsa gerek tüketiciye iyi bir durum olarak yansıması fiyatlarında yükselmesini durduramıyor. Heüz fiyatı belli olmayan bu ürün göz dolduracağa benziyor.

null

Samsung Elektronik en ince düz ekran televizyonları piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
İlk örnekleri Las Vegas’taki CES fuarında görücüye çıkacak.

Edinilen bilgilere göre, kalınlığı 6.5 mm ile 7 mm arasında değişen televizyonlarda LED arka ışık olacak.

LCD panelinin arkasında yer alan arka ışık görüntülerin görülmesini sağlayan bir ışık üretiyor. Çoğu LCD ekran televizyonlarda arka ışıklar daha kalın oluyor ve floresan lambalar kullanılıyor. Ancak inceliği ve performansı açısından LED lambalar git gide popüler olmaya başladı.

Bu televizyon şu ana kadarki üretilen en ince LCD olma özelliği taşıyor. Daha önceki rekor 8 mm ile Philips markasına aitti.

Son Aramalar: ces, dünyanın en ince LCD Televizyonu, En İnce LCD Televizyon, Las Vegas, lcd, led, Philips, Philips en ince lcd televizyon, Plazma, Samsung, Samsung en ince LCD Televizyon

en ince araç için tv, ince ve kalın lcd televizyonlar, internet arac lcd televizyon, LG tevizyon, samsung en ince lcd televizyon, samsung enince lcd tevizyon, samsumng m8800, Samsunğ M8800 tv proğramı indiriliyormu

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver