En Güzel Bilgisayar Programları İndir

Merhaba arkadaşlar, bu sayfayı hazırlamak için gerçekten çok uğraştım. Burada sizlere en güzel ve en faydalı bilgisayar programlarını sunuyorum. Tabiki tamamen ücretsiz olan programlardır. Benim ücretli programla işim olmaz 😀

Sponsorlu Bağlantılar

Peki bu programları nasıl toparladım? Arkadaşlar burada sergilemiş olduğum tüm programları, yabancı internet siteleri ve ünlü teknoloji bloglarını iyice inceledikten sonra her alanda hangi ücretsiz programın en kaliteli ve en güzel olduğuna karar verdim. Daha doğrusu kararı bu programları kullanan geniş halk kitleleri ve bazı profesyonel editörler verdi ve bende bunları sizinle paylaşıyorum. İşte her alanda en güzel bilgisayar programları tanıtımları ve indirme linkleri:

En Güzel Ücretsiz Antivirüs Programı – Bilgisayar (PC)

Ücretsiz avast! Free Antivirus, ücretli olan rakip ürünlerden bile daha iyi performans göstermektedir ve virüs-casus yazılımlara karşı herkesin sahip olması gereken minimun korumadır.

Bağımsız testlere göre avast! Free Antivirus çoğu kez rakiplerimizin ücretli ürünlerinden daha üstün performans sergilemektedir. avast! hem güvenlik özellikleri hem de tarama hızı bakımından lider konumdadır.

Antivirüs koruması kritik bir konudur ve neyse ki artık hiç olmadığı kadar kolay. Bugün basit bir şekilde indirin ve sadece birkaç dakika içinde çevrimiçi en iyi ve en hızlı korumaya sahip olmanın verdiği gönül rahatlığına kavuşun. AV-Comparatives.org, 20 antivirüs arasından avast!  antivirüsü en hızlı olarak derecelendirdi!

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel CD/DVD Yazma Programı – Bilgisayar (PC)

ImgBurn, hafif bir CD / DVD / HD DVD / Blu-ray yazdırma programı. ImgBurn birkaç moddan oluşuyor:

• Read – Bir disk kalıbından verileri okuyabilme
• Build – Disk kalıbı dosyası oluşturabilme
• Write – Bir disk kalıbını CD/DVD ortamına yazdırabilme
• Verify – Hazırlanmış veya varolan bir kalıp dosyasının sağlamlığını kontrol etme
• Discovery – Sürücü/medya testi yapabilme

ImgBurn, bilinen çoğu kalıp dosyasını; BIN, CUE, DI, DVD, GI, IMG, ISO, MDS, NRG ve PDI desteklemektedir. Aynı zamanda birçok ses dosyasını AAC, APE, FLAC, M4A, MP3, MP4, MPC, OGG, PCM, WAV, WMA, WV da yazdırabilmektedir.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Adware-Spyware-Scumware Silme ve Temizleme Programı

 

Malwarebytes’ Anti-Malware programı isminden anlaşılacağı gibi bir malware temizleme programı. Küçük boyutuna rağmen bilgisayarınıza herhangi bir yol ile bulaşmış kötü niyetli yazılımları bulmak ve temizlemek için kullanabileceğiniz bu güçlü güvenlikaracı en güncel tehditlere karşı bilgisayarınızı korumanızda en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir.

İster hızlı bir arama ile bilgisayarınızın önemli sistem bölümlerindeki zararlı yazılımları tarayabileceğiniz isterseniz de derin bir araştırma ile bilgisayarınızın her noktasını kötü niyetli programlardan temizlemek için kullanabileceğiniz Malwarebyte’s Anti-Malware sürekli olarak güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı hazır durumda bulunuyor.

Virüs, worm, trojan, spyware, adware ve rootkit gibi zararlı yazılımlara karşı güçlü bir çözüm aracı olan bu ücretsiz program Türkçe dil seçeneğine de sahip. Programın gelişmiş tam sürümü ise ücretsiz versiyona göre anlık koruma seçeneğine ve bazı ek özelliklere sahip.

Program Özellikleri:

 • Hızlı ve detaylı derin tarama seçenekleri
 • Geliştirilmiş tarama motoru
 • Virüs, solucan, truva atı vb. zararlı dosya ve program temizleme
 • Donanım sürücülerini tarama
 • Güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı savunma
 • Türkçe dahil çoklu dil desteği
 • 64-bit işletim sistemi desteği

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Bakım ve Onarım Programı – Bilgisayar (PC)

Glary Utilities, sisteminizi korumak ve bilgisayarınızı hızlandırmak için gerekli birkaç aracı içeren bir paket uygulama.

Glary Utilities, sisteminizdeki gereksiz dosyaları siler, geçersiz kayıt defteri kayıtlarını temizler ve internette dolaşmanızdan kalan kalıntıları da yokeder. Browser eklentilerini yönetebilir ve silebilir, disk kullanımını analiz edebilir ve birbirinin aynı dosyaları silebilirsiniz.

Dahası, Glary Utilities bilgisayarınızın belleğini optimize eder, bozuk windows kısayollarını onarır, başlangıçta açılan programları yönetir ve hatta program kaldırabilir. Glary Utilities aynı zamanda basit bir kullanıma sahiptir.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Bilgisayar Yedekleme Programı – Bilgisayar (PC)

BackUp Maker data verileri yedeklemeleri için kesinlikle profesyonel bir çözüm. Kullanım kolaylığı ve fonksiyon fazlalığı ile dosyaları klasörleri kaydedebilir yedekleyebilirsiniz. Üstelik çok kısa bir zaman ayırararak.

Yedeklemelerinizi unutma ihitmalinize karşı kendisi düzenler,otomatik olarak çalışır, zamandan tasarruf sağlar, veişletim sisteminizi dahagüvenli kılar.

Özellikler:

 • Sahip olduğunuzCD/DVD sürücüleri sayesinde yedeklediğiniz dosyaları bu disklere yazdırabilir ve bilgilerinizi daha güvenli bir şekilde arşivlersiniz.
 • Ayrıca BackUp Maker’ın dahili veya harici ( yani ağ bağlantılı ) hard disklere de yedekleme yapabilme özelliği vardır.
 • USB belleklere de yedeklemek istediğiniz dosyaları sıkıştırarak sığdırır.
 • Bir başka alternatif olarak FTP ile web sunucunuza yedeklemek istediğiniz sistem dosyalarınızı upload edebilirsiniz.
 • 256-bit şifreleme sistemi olan AES sayesiden bilgileriniz asla yabancı ellere geçmeyecek.
 • BackUp Maker kullandığı sıkıştırma algoritması ile hem yerinizdentasarrufetmenizi sağlayacak hem de her türlücihazayedeklemelerinizi yüklemenize imkan verecek.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Video Editör Programı – Bilgisayar (PC)

Avidemux ücretsiz bir video düzenleme yazılımıdır. Basit kesme, filtreleme, ve çevirme işlemlerini kolaylıkla yapmanız için tasarlanmıştır. AVI, MPEG, MP4, ASF gibi en temel türlerin yanında çok fazla sayıda dosya tipini destekler.

Avidemux (Video Kesme Programı) basit kesme işlemleri, filtrelemeler ve encoding görevleri için dizayn edilmiş ücretsiz bir video editörü. Neredeyse bütün video dosya formatlarını destekleyen bu program AVI, DVD uyumlu MPEG, MP4 ve ASF gibi popüler formatlara birçok önemli codec kullanarak destek veriyor.

Yapmak istediğiniz işlemleri ve video düzenleme görevlerinizi otomatikolarak projeler halinde yapabildiğiniz bu program güçlüscriptleme özelliklerine sahip. Linux ve Mac işletim sistemleri altında da uyumlu sürümleri bulunan program ile video kesme işlemleri hiç bu kadarkolay olmamıştı.

Düzenlemeler yaptığınız, kesip biçtiğiniz görüntüleri kaydederken de hiç sorun yaşamadığınız bu program oldukça hızlı bir şekilde görevleri yerine getiriyor.

http://www.enbasit.com/indir.png

En güzel Ses ve Video Format Dönüştürme (Çevirme) Programı – Bilgisayar (PC)

Pazera Video Dönüştürücüler Suite taşınabilir video dönüştürücüler olan AVI, MPEG, MP4, MOV, WMV, FLV, M4V, 3GP gibi hemen hemen tüm video formatlarını arasında dönüştürmek için yardımcı olan bir toplamıdır.

paketinde ayrıca Zune, iPod ve PSP oyuncuları için ses ve video dosyalarını dönüştürmek için özel dönüştürücüleri içerir.

Ayrıca, toplama Audio Extractor & çevirici, hangi video dosyalarından ses parçaları ayıklamak ve ses dönüştürme sağlar içerir en önemli ses formatları (MP3, WMA, OGG, WAV, AAC, AC3, FLAC) arasında dosya.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel HTML Editörü Programı – Bilgisayar PC

TML, XML ve script yapımcılarına web sayfalarını düzenlemekte, biçimlendirmekte, geçerli kılmakta, ön izlemekte ve yayınlamakta yardımcı olması için tasarlanmış tam donanımlı bir metin düzenleyicisidir. HTML kodlamasına yeni başlayanlar programın hata yakalama özelliğinden yararlanabilir. Uzmanlar, kod üzerinde tam kontrolü korurken kişiselleştirilebilir ve genişletilebilir düzenleyiciyi kullanarak genel konular üzerine harcadıkları zamandan tasarruf edebilir.

Özellikler arasında HTML, XHTML, XML, CSS, XSLT, JavaScript, VBScript, PHP, ASP, Java, Perl, Python, C/C++, Visual Basic, Pascal/Delphi, Lisp, SQL, INI/Conf ve daha fazlası için sözdizimi belirtme, kişiselleştirilebilir anahtar kelime yardımı ve klavye kısayolları, birçok ön izleme yöntemi, bir yazım denetleyicisi ve kavram dizini, şablonlar / bilgiler, birçok onaylayıcı(validator) ve biçim düzenleyicileri gibi üçüncü kişi uygulamaları için otomatik tanıma ve bütünleştirme bulunmaktadır.

HTML, JavaScript ve VBScript yazmak için kullanımı kolay ve ücretsiz bir editör arıyorsanız HTML Kit uygulamasını öneririz. Birden fazla doküman ile aynı anda çalışasbildiğimiz uygulama, her doküman ayrı pencerede açıyor. HTML Kit metin tabanlı bir editör, yani HTML sayfalarını Frontpage ‘ deki gibi yazı tipi türü, boyutu ve rengi gibi seçenekleri ekranda göstermiyor. Öte yandan kod bilginiz varsa ve sayfanın tamamına hakim olmak istiyorsanız HTML Kit ‘ i tercih edebilirsiniz.

 

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Media Player Programı – Bilgisayar PC

VLC (VideoLAN) çok kullanışlı bir video çalar programıdır. MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg vb.. birçok formatı desteklediği gibi DVD, VCD ve canlı video izleme olanağı sağlar. VLC codec paketlerini kendi içinde taşır, bu nedenle ayrı bir codec paketi yüklemenize gerek yoktur. Ücretsiz olan bu program ile başka bir video player kullanmanıza gerek kalmayacaktır

http://www.enbasit.com/indir.png

En İyi Resim Editörü Programı – Bilgiasyar PC

Project Dogwaffle; boyama ve animasyon programıdır. Dogwaffle 1.2 sürümü; Dogwaffle 2.0 tabanlı güçlü yapıdaki reklam sürümüdür. Dogwaffle 1.2; sadece bir deneme sürümü değildir.Bazı yeni özelliklerle birlikte tam işlevselliğe sahip bir yazılımdır. Kaydetme seçeneği kapalı değildir. Zaman sınırlandırması yoktur ve herhangi bir kayıt işlemi gerektirmez. Project Dogwaffe’in tam gücüne sahip olmak isteyen kullanıcılar içindir. Reklam-sürümü için düşük bir ücret talep ediliyor.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Dosya İndirme Yöneticisi Program – Bilgisayar PC

İşte size free download manager!

Flashget gibi diğer programların aksine daha sade bir ekran görüntüsü var ve yine diğer programların aksine download kısıtlaması olan bilgisayarlarda dahi dowmnload yapabilen bir program. Hem boyutu küçük hem de tek tıklamayla indirme yapabiliyor ya da download linkine sağ tıklayıp Download by Free Dowload Manager i tıklarsanız daha sağlıklı indirme yapabilirsiniz. Ayrıca büyük programları küçük programlara nazaran daha büyük hızda indiren Free Dowload Manager size tam uyan bir program…

Dowload ettiğiniz programlar C:\Downloads klasörüne kaydediliyor bunu da belirtmekte fayda var. Yeni sürümünde Bittorrent desteği, video indirme, ses&görüntü dönüştürme, uzaktan yönetim gibi özellikler de eklenmiş

http://www.enbasit.com/indir.png

En İyi Ekran Görüntüsü Alma Programı – Bilgisayar PC

DuckCapture ekran yakalamayı kolaylaştıran bir proğramdır. Onaylamadan önce bölgeyi değiştirmek ve disk veya panoya kaydetmek mümkün olacak.

http://www.enbasit.com/indir.png

En İyi İnternet Tarayıcısı

FireFox screenshot Mozilla Firefox 6 çıktı!

Hızlı yolda gidin:

Bugüne kadarki en hızlı, en güvenli ve en akıllı Firefox’a terfi edin.

Parola Yöneticisi: Bir daha hiçbir uyarı görmeden sitelerdeki parolalarınızı hatırlayın.

Tek Tıkla Yer İmi Ekleme: Siteleri kolayca işaretleyin, arayın ve düzenleyin.

Geliştirilmiş Başarım: Mozilla Firefox ile bilgisayarınızın belleğinden daha az kullanarak sayfaları daha hızlı görüntüleyin.

Akıllı Konum Çubuğu: Sevdiğiniz siteleri saniyeler içinde bulunu: Arama çubuğuna ilgili birkaç şey yazın yeter.

Anlık Site Kimliği: Mozilla Firefox basit site kimliği sayesinde çevrim içi hilelerden, güvensiz para aktarımlarından ve sahtekârlıklardan uzak durun.

Tam Sayfa Yaklaştırma: Herhangi bir sayfanın bir bölümünü saniyeler içinde yakından ve okunaklı olarak görün.

İşletim Sistemine Özgü His ve Görünüm: İşletim sisteminizle bütünleşik bir Firefox ile gezinin.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Torrent Programı – Bilgisayar PC

Torrent yazılımından memnun değilsiniz ancak alternatifi olmadığı için kendinizi Torrent kullanımına zorunlu olarak mı görüyorsunuz? qBittorrent isimli yazılım ile birlikte bu zorunluluğunuza bir son verebilirken, tüm işletim sistemi platformlarında çalışabilecek bir yapıya sahip olan yeni yazılımını indirime sundu. Birkaç ufak eksikliği beraberinde getiren yazılımın alt yapısı tam anlamıyla tamamlanılırken, cihazın arayüzü ise birçok Torrent yazılımına göre çok daha kullanışlı bir görünüme sahip.
Arama motorlarına destek sunan yazılım, genişletilemeyen bir arayüzü ile birlikte biraz daha amatör bir yapıya kavuşmuş. Windows, Mac, Ubuntu ve Linux yazılımlarına destek sunan yazılım, alacağı güncellemeler ile birlikte Torrent’in kullanıcı oranını düşürebilecek bir profesyonelliğe sahip.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güze Program Kaldırıcısı – Bilgisayar PC

Revo Uninstaller, birçok temizleme aracını da içeren ücretsiz bir program kaldırma aracı.

İçerdiği Araçlar :

Başlangıç Yönetici • Windows Araçları Yöneticisi • Gereksiz Dosya Temizleyici • Tarayıcı Geçmiş Temizleyici • Office Geçmiş Temizleyici • Geri Dönüşümsüz Silici

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel FTP Programı – Bilgisayar PC

FileZilla web ortamına dosya taşımak veya yüklemek için kullanabileceğiniz, sunucular ile bilgisayar arasında dosya transferi yapılmasını sağlayan ücretsiz bir FTP programıdır. Açık kaynak olarak geliştirilen bir Dosya Transfer Protokolü (FTP) istemcisi olan FileZilla (Ücretsiz FTP Programı) Türkçe dil seçeneği, FTP, FTPS ve SFTP desteği ile güvenli dosya aktarım işlemleri yapabilmenize olanak sağlar.

Özellikleri

 • Kolay kullanılabilir basit arayüze sahip bir program.
 • FTP, FTP, FTPS, SFTP desteği.
 • Çapraz platformlar için uyumlu çalışlma; Windows, Linux gibi.
 • Türkçe dahil çoklu dil desteği.
 • Büyük dosyalar için yeniden devam etme özelliği; 4GB’a kadar.
 • Güçlüsite yönetim sistemi ve transfer takibi.
 • Sürükle bırak desteği.
 • Ayarlanabilir hız limitleri ve program seçenekleri.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Arşiv Programı – Bilgisayar PC

LZMA sıkıştırma metodu ile yeni 7z formatında yüksek sıkıştırma oranı • Desteklenen uzantılar: Sıkıştırma / dosya açma: 7z, ZIP, GZIP, BZIP2 ve TAR Sadece dosya açma: ARJ, CAB, CHM, CPIO, DEB, DMG, HFS, ISO, LZH, LZMA, MSI, NSIS, RAR, RPM, UDF, WIM, XAR ve Z. • 7-Zip, ZIP ve GZIP formatları için PKZip ve WinZip yazılımlarının sunduğu sıkıştırma oranına göre %2-10 oranında daha iyi sıkıştırma oranı sunar • 7z ve ZIP formatları için güvenli AES-256 şifreleme • 7z formatı için dahili dosya dışarı aktarma özelliği • Windows Shell ile entegre edebilme • Güçlü Dosya Yöneticisi • Güçlü komut destekli sürüm • FAR Manager için eklenti • 74 dile çevirisi yapılmış

http://www.enbasit.com/indir.png

En İyi Dosya Şifreleme Programı – Bilgisayar PC

Açık kaynak olarak geliştirilen ve ücretsiz bir şifreleme programı olan TrueCrypt (Dosya ve Disk Şifreleme Programı) ile şifreli sanal sürücüler oluşturarak bilgilerinizin güvenliğini basit ve kolay bir yol kullanarak sağlayabilirsiniz. TrueCrypt, oluşturduğunuz şifreli sürücülere kopyaladığınız bilgileri izin gerektiren bir dosyanın içinde saklar ve bu sayede bilgilerinizi taşınabilir USB bellek ve benzer diğer aygıtlarda bile güvenle taşıyabilirsiniz.

Şifreli dosyayı başka bir sabit diske veya kaynağa kopyalayarak sürücüye atamak oldukça kolaydır. Fakat TrueCrypt dosyayı her açmak istediğinizde size belirlediğiniz şifreyi sorarak başkaları tarafından dosyaların kullanılmasını engelleyerek bilgilerinizin güvenliğini sağlar.

 • AES-256
 • Blowfish
 • CAST5
 • Serpent
 • Triple DES
 • Twofish

Yukarıdaki şifreleme tekniklerinin kullanıldığı programda sanal sürücüleri dilediğiniz gibi FAT32 veya NTFS formatında oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca gizli sürücü oluşturma ve klavye kısayollarıyla dosyayı sürücüye atama gibiözellikler de programda mevcut.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Text (Yazı) Editörü Programı – Bilgisayar PC

EditPad Lite (Ücretsiz Metin Editörü) kullanışlı bir text editörü ve Notepad değiştirmesi olarak göze çarpıyor. Alıştığımız text editörlerinden daha fazla özelliğe sahip fakat yine aynı sadelikte olan bu ücretsiz yazılım ile bir text editöründen ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri bulabiliceksiniz. Çoklu dosya açma ve sekme özellikleriyle çok kullanışlı olan bu program EditPad Pro versiyonunun daha basitleştirilmiş ve daha temel ihtiyaçlara hitap eden bir program haline getirilmiş ücretsiz versiyonu. Dosya boyutu limiti gibi bir problemde yaşamıyacağınız bu program ile sınırsız çalışmalar yapabiliceksiniz.

Her dosyanın kendine ait bir sekmesi olan bu yazılımda isterseniz ANSI, ASCII ve Unicode formatlarını değiştirebiliceksiniz. Unix ve Mac dosyalarıylada çalışmalar yapabiliceksiniz. Limitsiz geri al ve ileri al seçenekleri ve gelişmiş yazdırma önizleme seçeneği bu programı kullanışlı ve popüler hale getiriyor.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Çizim Programı – Bilgisayar PC

Google SketchUp 3D dünyasını keşfetmenizi sağlayacak kolay öğrenilebilir bir 3 boyut modelleme yazılımıdır. Sadece birkaç basit aracı ile 3 boyutlu evler, kulübeler, sıralar, ağaçtan projeler – hatta uzay gemileri dahi yapabilirsiniz. Ve oluşturduğunuz kendi modellerinizi Google Earth içerisine yerleştirebilir veya çıktısını alabilirsiniz. Google SketchUp sizi 3D modelleme dünyasına yolculuk yapmaya çağırıyor, haydi ne duruyorsunuz?

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Çocuk Kontrolü Programı – Bilgisayar PC

Anne babaların en büyük endişelerinden biri çocuklarının zararlı sitelerde gezmeleridir. K9 Web Protection ile gerekli önlemler alındıktan sonra çocuklar güven içinde internette gezebilirler. Kullanımı kolay, güvenli, etkili ve ücretsiz bir program olan K9 Web Protection (İnternet Koruma Programı) tüm ailenizi korumanız için iyi bir alternatif.

Program internette bulunan içeriği 60 ana kategori altında topluyor. İçinde silah, seks, uyuşturucu gibi konular olan kategoriler 15 milyon web sitesi göz önünde bulundurularak hazırlanmış. İhtiyacınıza ve isteğinize göre bu kategorilerde bulunan sitelere izin verebilir veya yasaklayabilirsiniz. Programın servis tabanlı veritabanı hergün gelen geri dönüşlere göre güncellenerek internetteki her türlü yeni tehlikeye karşı hazır hale geliyor. Güncellemeyle ilgili tüm işlemi kendisi yapan program sizi tekrar yükleme yapmaktan kurtardığı gibi bilgisayarınızda bir kasılma da meydana getirmiyor. Statik bir yazılımın takip edemeyeceği değişiklikler programın yapay zekası sayesinde takip edilerek çocuklar güncel tehlikelerden korunuyor.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel RSS Toplama Programı – Bilgisayar PC

RSS’lerinizi Windows masaüstünüzde görüntülemek için kullanabileceğiniz FeedDemon ücretsiz olması, kolay kullanım olanakları sunması ile en iyi RSS okuma yazılımlarından birisidir. RSS olarak aldığınız haberleri ve bilgilerinizi otomatik olarak masaüstünüzde görüntülemek yanında organize etmek de FeedDemon(Ücretsiz RSS Okuyucu) ile çok kolay.

Programla anahtar kelimeler, filtrelemeler oluşturarak tüm haberleri en kolay ve hızlı şekilde alabilirsiniz. Takip ettiğiniz yayınları iPod veya Windows Media Player‘a da yönlendirmeniz mümkün. FeedDemon’ın Google Reader senkronizasyon özelliğiyle evden, ofisten ya da istediğiniz herhangi bir yerden programı kullanarak, RSS beslemelerinizi senkronize edebiliyorsunuz. Program kısaltılmış URL’lerin üstüne geldiniz zaman orjinal URL’lerini de gösteriyor. Özellikle Twitter, Facebook gibi sosyal medya araçlarında çok kullanışlı olan özellik adrese gitmeden linki görmenizi sağlıyor.

FeedDemon özellikleri:

 • Panik tuşu: Okunmayı bekleyen birçok RSS’iniz olduğunda tüm bu okunmamış yazıları okunmuş olarak gösterebilme özelliği.
 • Sayfa içi arama özelliği
 • Çevrimdışı RSS okuma özelliği
 • APML dışarı aktarma
 • Google Reader senkronizasyonu – FeedDemon’ı evde, ofiste, istediğiniz heryerde senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Etiketleme ve etiket bulutu seçenekleri.
 • Kolay RSS paylaşımı.
 • Twitter feed’lerinin içerisindeki kısa URL’leri ayıklayabilme.

FeedDemon 3.1 Sürüm Geliştirmeleri:

 • Anında çeviri özelliğiyle rss beslemelerini anında kendi dilinize çevirebileceksiniz.
 • Yeni içerik filtresiyle bazı anahtar kelimeler belirleyebilir ve bu anahtar kelimelere göre gelen beslemeleri “okundu” olarak işaretletebilirsiniz.
 • “Shared by people I follow” özelliği: Paylaşılanları Google Reader ile sekronize eden FeedDemon artık ortak paylaşılan öğelere göre kişileri filtreleyebiliyor.
 • Kısa URL gösteriminde goo.gl, youtu.be, fb.me, flic.kr, ow.ly ve clicky.me desteği getirildi.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Slide Show Programı – Bilgisayar PC

Dijital fotoğraflarınızı kullanarak slayt gösterileri oluşturun. Resimleri tek bir dokunuşla düzeltin, kesin veya döndürün. Fotoğraflı öykülerinize şaşırtıcı özel efektler, müzikler ve kendi sesli anlatımınızı ekleyin. Sonra başlıklar ve alt yazılarla kişiselleştirin. Dosya boyutlarının küçük olması fotoğraflı öykülerinizi e-posta ile göndermenizi kolaylaştırır. Öykülerinizi TV’de, bilgisayarda veya Windows Mobile tabanlı bir taşınabilir aygıtta seyredin.

http://www.enbasit.com/indir.png

En Güzel Mp3 Kesme, Birleştirme ve Ayırma Programı – Bilgisayar PC

Alanında en başarılı ses düzenleme yazılımlarından biri olan mp3DirectCut (Hızlı MP3 Kesme Programı) ile MP3 dosyalarınız üzerinde ses kalitesinde kayıp yaşamadan kopyalama, kesme ve düzenleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz araç müziklerde, şarkılarda veya diğer ses dosyalarında istenmeyen kısımlar için hızlı bir şekilde kesme işlemi yapabilme imkanı sağlarken sahip olduğu diğer özellikler ile mp3 dosyalarını düzenlerken ihtiyacınız olabilecek çoğu işlemde en büyük yardımcınız olmaya aday.

İçerisindeki kaydedici ile oynatılan tüm kaynaklardan anlık MP3 kaydı yapabildiğiniz program dosyalar ile işlem yaparken ses kodlamasında hiçbir değişiklik yapmayarak kaynaktaki sesin kalitesinin her türlü işlemden sonra aynı şekilde kalmasını sağlıyor.

http://www.enbasit.com/indir.png

NOT: Program tanıtımlarında Tamindir ve Gezginler.com’dan faydalanılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum

Cevap Ver