En faydalı kuruyemişler hangileri, vitamin ve mineral zengini kuruyemişler

Vücudun onlara da ihtiyacı var

En sağlıklı 4 kuruyemiş!
Badem vitamin ve mineraller açısından son derece zengindir. E vitamini açısından zengindir ve cilt ive saç sağlığı için çok faydalıdır. Lif bakımından zengin olan badem, kabızlık sorununu engeller. Badem, kalp sağlığını korur, yüksek koleksterol seviyesini
En sağlıklı 4 kuruyemiş!
Ceviz çeşitli hastalıklarla mücadelede antioksidan bakımından zengindir. Kolesterolü düşürmek, kalp hastalıkları riskini azaltmak bunlardan birkaçıdır. E vitamini açısından zengin olan ceviz, genç bir cilde sahip olmanızı sağlar.
En sağlıklı 4 kuruyemiş!
Kestane lif ve demir kaynağı bakımından zengindir. Lif, sindirime yardımcı olur, demir ise kan sağlığı korumak için gereklidir. Ayrıca C vitamini ve magnezyum açısından zengindir. İyi bir sağlıklı yaşam için her hafta tüketilmelidir.
En sağlıklı 4 kuruyemiş!
Fındık B ve E vitamini açısından zengin olan fındık, yağ oranı olarak yüksek olsa da, vücudun hasarlı dokularını onarma da birebirdir. Fındık aynı zamanda kalsiyum ve magnezyum açısından zengindir. Genç görünümlü bir cilde sahip olmanızı sağlar ve kemik sağlığını korumada yardımcı olur.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver