emu yağı nedir- Emu yağının faydaları nelerdir-emu yağı nasıl kullanılır Hakkında Bilgi

Aşağıda emu yağı nedir- Emu yağının faydaları nelerdir-emu yağı nasıl kullanılır ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

emu yağı nedir- Emu yağının faydaları nelerdir-emu yağı nasıl kullanılır

EMU OIL’in Kullanım Alanları
•Cilt Nemlendiricisi:Streoidsiz, hormonsuz ,cildin en derin katmanlarına kadar nüfuz eder. Gözenekleri tıkamaz
•Egzama&Psoriasis:İltihap ve tahrişleri azaltır.Aynı zamanda yoğun nem sağlar.
•Güneş Yanıkları&Yanıklar:Daha az ağrıyla ve iz bırakmadan daha çabuk iyileşmeyi sağlar.
•Yaralar:Emu yağı ,ameliyat sonrası izlerin yok olmasında yardımcı olur ve yara izlerini yatıştırarak iyileşmeyi kolaylaştırır.
•Eklemler/Kaslar/Romatizma:Ağrı ve iltihabı azaltıcı etkisi vardır.
•Çatlaklar:Yeni oluşmuş çatlakları yok eder ve oluşacak olanları önler.
•Morarma ve Kas ağrıları:Ağrıları dindirmede ciddi oranda etkisi vardır ve morarmaların çabuk iyileşmesini sağlar.
•Masaj:Deri altı iltihapları kurutur ve kas ağrılarını tamamen dindirir.
•Böcek Isırmaları ve Sokmaları:Kaşıntı Ağrı ve iltihabı yok eder.
•Saçlar:Şampuanınıza 1 damla ekleyin ve yıkayın.Böylece saç derisi nemlenir ve saçlar daha parlak bir görünüme sahip olur.
•Tırnaklar:Güçsüz ve nemsiz tırnakları onarır ve katikülleri güçlendirir.
•Dudaklar:Kurumuş ve çatlamış dudakları canlandırır ve uçukları tedavi eder.
•Bebek Pişikleri:Bebeklerdeki kaşıntı ve rahatsızlığı gidermeye yardımcı olur
•Pets:En sadık dostlarınızın tüy ve derisini ,doğal olarak nemlendirir.

EMU OIL MUCİZESİ İLE TANIŞIN

EMU OIL 40-60 kg arasında 170-185 cm boyunda Uçmayan ve Avustralya yerlisi olan Emu Kuşundan elde edilmektedir..
Bu yağ kullanıma hazır olduğunda saf,steril toksinsiz ,cildi tahriş etmeyen ve gözenekleri tıkamayan bir ürün ortaya çıkmaktadır.
Bu yağ hipoallerjeniktir EMU OIL Avustralya’daki Aborijin’ler tarafındanyüzlerce ıldır kullanılmaktadır Aborijinler bu yağın mucizevi iyileştirme gücü etkisnde hemfikirdir.Bu harika kokusuz ve doğal yağ,çok çabuk emilir.Sadece bir damla yeterlidir.Bu muhteşem özellikler,spor tıbbında gittikçe daha fazla benimsenmektedir.Amerikanın antraman odalarında profesyonel spor takımlarında,kısaca Amerika’nın her bir köşesinde EMU OIL’a gittikçe daha fazla rastlanmaktadır.NBA’daki oyuncuların %80′i ağrı ve incinmeleri azaltmak ve sakatlanmalardaki zaman kaybını yok etmek için EMU OIL kullanmaktadır.Kullanıcıların bir çoğu EMU OIL’i düzenli kullandıktan sonra ürünün dramatik rahatlatıcı etkisini romatizma tedavisinde onaylamışlardır.
Yüksek Linoleik asit içeren EMU OIL’in romatizma ağrılarını hafifleştirici ,iltihaplarla savaşçı etkisi laboratuar sonuçlarında kanıtlanmıştır.
EMU OIL yaygın olarak sporcular tarafından masaj yağı olarak ve kas ağrılarını gidermek için kullanılmaktadır.
Gerçek şu’ki %100 dogal olan ,rahatlık sağlayan ve hiçbir yan etkisi olmayan bu ürün çok büyük bir avantaj sağlıyor.Birkaç ürün kullanarak sağlayabileceğiniz faydaları tek bir üründe “EMU OIL”de gerçekleştirebiliyorsunuz
EMU OIL’in doğal içeriği
E Vitamini:Anti oksidan veiyileştirici maddelerin kaynağıdır.
A Vitamini:Cilt onarıcıdır
Terpines:Antiseptik olarak bilinir
Spogens:Kanıtlanmış cilt yumuşatıcısıdır
Oleik Asit:Kanıtlanmış cilt hücrelerini yenileyici ,cildin kırışması ve yaşlanmasını önlemekte yardımcıdır.
Linoleik Asit:Romatizma ağrğlarını (rheumatoid&osteo)önleyici maddelerin kaynağıdır.Linoleik asit ,iltihapları giderici güce sahiptir ve 15 yıldır sentetik olarak üretilmektedir.EMU OIL tamamen doğal bir üründür Cilde diğer doğl yağlardan daha fazla nüfuz eder.Bu ürün yağlı asit içermediğinden güneş ışığına maruz kalmadıkça ve 20 derecenin altında saklandığında uzun süre korunabilir.Bu yağ doğal olarak bakteri üretmez ,gözeneklerin tıkanmasına yol açmazve çok iyi emilir.Ayrıca diğer ürünlerle birlikte kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.
NEDEN EMU OIL
Doğal yiyecek ve fiziksel antreman öneren ve uygulayan kişiler,toplumun giderek daha fazla kimyasal ilaç ve haplara yönelmesinden endişe duymaktadırve bu bakış açısı Amerikan kültürüne ve diğer kültürlerede yavaş yavaş yerleşmektedir.Son zamanlarda halkın gittikçe biliçlenmesinin yanı sıra ,doğanın sağlık sırları da ön plana ve gün ışığına çıkmaktadır.Sağlık bilincine sahip milyonlarca Amerikalı,farklı,değişik,naturel iyileştirici seçenekleri gittikçe daha fazla tercih etmektedir.Örneğin ,holistik iyileştirme ve homeopathic ve naturel terapi.

Bugün tüketiciler sunulan mevcut doğal ürünlerden sadece EMU OIL ,dünyanın en eski maddesidir ve değişik alanlarda kullanılabilme olanağına sahiptir.
Gelecek sayfalarda EMU OIL’in değişik kullanım alanlarını ,onun üzerine yapılan araştırmaları ve bu natural ürünün olağanüstü iiyiliklerini hep birlikte keşvedeceğiz.

emu yagi nelerle birlikte kullanilmali, emu yağı, emu yağı faydaları, emu yağı nasıl kullanılır, emu yağı nedir, emu yağı saç, emu yağının faydaları,

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver