Emlak Pazarlama Programı Ücretsiz İndir EM-PA Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Emlak Pazarlama Programı EM-PA Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EM-PA isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Emlak sektörü için üretilen bu program emlakçıya kolaylıklar sağlıyor. Emlakçının elindeki tüm bilgileri barındırabilen bu programda emlakçı kira kontratları, ev satış belgeleri, sözleşmeleri gibi birçok bilgiyi bu programda saklayabiliyor.

Türkçe arayüzüyüzüyle kolay kullanım sağlayan EM-PA programı interaktif eğitim ve akıllı arama sistemiyle kendisini cazip hale getiriyor. Bu program yeni kullanıcılarına yardımlı ipuçları, grafikli istatistiklerle kolaylık sağlıyor. Ayrıca EM-PA kontrat ve sözleşme basımı yapabiliyor.

Programın Özellikleri

 Emlak bilgilerini bilgisayarınızda saklar.Emlak resimlerini düzenleyerek bilgisayarında tutar. Kolay kullanılır. Anında yardım seçeneği ile istediğiniz yerde yardım sağlar. Arşivleme sistemi ile satılan yada kiralanan emlağın arşivlenmesi ve daha sonradan yeniden kullanılmasını mümkündür. Hızlı arama ve gelişmiş arama seçenekleri ile istenilen kayıda anında ulaşılır. Alıcı veya kiracı bilgilerinin tutulmasını ve yeni gelen emlakların bu alıcı veya kiracılarla eşleştirilmesi sağlanır. Kira sözleşmesi ve Satış şözleşmesini tek tuşla basar. Emlak afişini tek tuş ile basar. Kira kontratosunu düzenleme ve basma seçeneği mevcuttur. İstatistiki bilgiler ile emlaklarınızın durumunu görmeniz mümkündür. Grafiklerle elinizdeki emlakların durumlarını inceleyebilir, ağırlıklı çalıştığınız alanları görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver