EM-SOL1GIG yorumlar eMotion güneş enerjisi güneş enerjisiyle şarj

Etiketler: EM-SOL1GIG, EM-SOL1GIG özellikleri, mp3

Güneş Enerjisiyle Çalışan Mp3 Player Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Güneş Enerjisiyle Çalışan Mp3 Player

  Küresel ısınmaya karşı teknolojik buluşlar hızla piyasaya çıkmaya başladı. eMotion tarafından üretilen mp3/video oynatıcı artık güneş enerjisini kullanarak kendini sarj edebilecek. eMotion tarafından tasarlanan EM-SOL1GIG lithum pillerin sarj edilmesinde de kullanılabilecek.

null

  MP3, WMA, ve WAV formatındaki ses dosylarını çalabiliyor.Ayrıca AVI ve MPEG-4 video formatlarınıda oynatabiliyor. Fotoğraflarınızıda EM-SOL1GIG’te saklayabilir ve seyredebilirsiniz.Txt dosyalarıda okuyabilen güneş enerjili oynatıcı,Nes,Sega ve Gameboy oyun emitörlerinin Romlarını daaçabiliyor ve oyun oynamanızı sağlıyor.3.5 inç ekran ve 320×240 çözünürlükte görüntü kalitesi mevcut.

  Piliniz bittiği zaman,oynatıcıyı ortadan açarak güneş panelleri yardımı ile 3-4 saatlik sarj süresiyle doldurabilirsiniz ve 17 saat müzik dinleyebilirsiniz.1 ve 4 gb olmak üzere 2 farklı modeli olan EM-SOL1GIG’in hafızası harici sd kart yardımı ile artırılabiliyor.

Son Aramalar: EM-SOL1GIG, EM-SOL1GIG özellikleri, EM-SOL1GIG yorumlar, eMotion, güneş enerjisi, güneş enerjisiyle şarj, mp3, mp4, solar energy

güneş enerjili mp3, güneş enerjisi ile çalışan mp3 player projesi, güneş enerjisi mp3

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver