elma sirkesi cilde nasıl uygulanır-elma sirkesi ile cilt bakımı-elma sirkesinin cilde faydaları Hakkında Bilgi

Aşağıda elma sirkesi cilde nasıl uygulanır-elma sirkesi ile cilt bakımı-elma sirkesinin cilde faydaları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Elma sirkesi cilde nasıl uygulanır-Elma sirkesi ile cilt bakımı-Elma sirkesinin cilde faydaları

Elma Sirkesinin Cilt Bakımına Etkisi Nasıl Oluyor Onu Okuyup Öğrenelim.

Evet işte elma sirkesi ile yapılan cilt bakımı.

Kuru cilde sahip olan kişilerde; sıcak ve soğuk havalardan etkilenme, donuk cilt rengi, kırışıklık, kızarıklık, yanak ve kaş bölgesinde kepeklenme sorunu görülebilir.

Elma Sirkesiyle Cilt Bakımı!

Elma Sirkesiyle Cilt Bakımı!

Cildin ihtiyacından daha az yağ üretmesi; cilt esnekliğini ve elastikiyetini olumsuz etkiler. Bu nedenle kuru ciltlerde erken yaşlarda mimik kırışıkları oluşabilir.

Kuru ciltlere özel pratik cilt bakım önerilerimizle; sağlıklı ve parlak cilde sahip olabilirsiniz. Aynaya baktığınızda mutlu bir yüz görmek istiyorsanız cilt bakımınıza özel zaman ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

Elma Sirkesi Bakımı

Elma sirkesi içeriğindeki E vitamini sayesinde cildi tahriş etmeden derinlemesine temizler, cildin su ihtiyacını karşılar pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildi nemlendiren elma sirkesi; cilt kırışıklıklarının oluşmasını önler. Elma sirkesinin PH değeri; cildimizin PH değeri ile yaklaşık olarak aynıdır. Bu sayede cildin koruyucu tabakasının yenilenmesine de destekler. Ayrıca, cildin kızarmasını ve kaşınmasını önler.

Malzemeler,

2 çay kaşığı elma sirkesi

1 su bardağı su

2 çay kaşığı kavun suyu

Hazırlanışı ve Uygulaması,

Tüm malzemeleri cam bir kasede karıştırın.

Karışımı banyo sonrası cildinize pamuk yardımıyla uygulayın.

15 dakika bekleyip ılık suyla durulayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver