Elastomer Nedir Hakkında Bilgi

Elastomer Nedir

Elastomer anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Elastomer Nedir, Elastomer Ne Anlama Gelir, Elastomer Ne Demektir, Elastomer Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Elastomer ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Elastomer Anlamı

Esneklik özelliği fazla olan polimer. Büyük bir esneklik özelliğinin yanı sıra, biçim değiştirmeye de elverişli olan kauçuk, bir elastomerdir. Buna karşın, biçim değiştirmeye elverişli olup kendi kendine ilk biçimini alamayan plastik maddeler elastomer değildir. Bu nedenle elastomerler, genellikle büyük ölçüde değişen esneklik derecelerine değil, bu esnekliğin cinsine göre nitelendirilir. Kauçuk ve balata, doğal elastomerdir. Birçok sentetik elastomer, kauçuk yerine kullanılabilir.

Konu ile ilgili aramalar: Elastomer Nedir Elastomer ödev ara Elastomer kelime anlamı Elastomer sözlükte ara Elastomer ansiklopedi bilgi bankası ara Elastomer ne demek Elastomer neye denir

Elastomer ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver