El yazısı font, el yazısı fontu indir, türkçe el yazı fontları, word için türkçe el yazısı

Word için el yazısı fontu


Word için el yazısı fontu. Fontu bilgisayarınıza yüklemek için önce dosyayı bilgisayarınıza indirin. Ardından çıkan zipli dosyadaki el yazızı fonut.ttf dosyasını kopyalayarak C:WINDOWSFonts klasörüne yapıştırın. Geriye wordde hand writing mutlu yazı tipini seçmek kalıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

indir.png (426×83)

 EL YAZISI FONTU

 Bilgisayarınızda el yazısı yazmak için bir çok font bulunmaktadır. Ama bunlar temel olarak yabancı fontlardan yani karekter kümelerinden çevrildiği için ğ ş gibi bizim alfabemize özel karakterleri garip yazarlar.
     Size aşağıda vereceğimiz el yazısı fontu dosyası ile tam anlamıyla el yazısı biçiminde bilgisayarınızda yazı yazabileceksiniz. Böylece öğretmeniniz size “el yazısı biçiminde şu şiiri bilgisayarda yazdırıp getirin” dediğinde hiç zorlanmayacaksınız.
     Dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra, bilgisayarın C bölümünde Windows klasörünün içinde bulunan Fonts klasörüne kopyalayın (C:\WINDOWS\Fonts). Daha sonra word pad veya office word’de fontlar bölümünden “EL YAZISI adanaokullari.com” yazan fontu seçip Türkçe El Yazısı yazmaya başlayın.


Not: Eğer C:\WINDOWS\Fonts bölümüne bu dosyayı kopyaladığınız halde word’de EL YAZISI diye bir seçenek göremiyorsanız, bilgisayarınız bu font’un çalışmasını engellemiş demektir. Bunun için indirdiğiniz bu dosyanın üzerine gelin ve sağ tıklayıp oradanengellemeyi kaldır seçeneğini seçin.
indir.png (426×83)
ALTERNATİF SÜPER FONTLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN.

Etiketler:2012-2013 2014 Word için el yazısı fontu – Öğretmen Dosyaları Tüm Sınıflar Öğretmen Dosyaları Word için el yazısı fontu. Fontu bilgisayarınıza yüklemek için önce dosyayı bilgisayarınıza indirin. Ardından çıkan zipli dosyadaki el yazızı fonut.ttf dosyasını kopyalayarak C:WINDOWSFonts klasörüne yapıştırın. Geriye wordde hand writing mutlu yazı tipini seçmek kalıyor. dosya açıklamasını indir, 2012-2013 Word için el yazısı fontu – Öğretmen Dosyaları Tüm Sınıflar Öğretmen Dosyaları Word için el yazısı fontu. Fontu bilgisayarınıza yüklemek için önce dosyayı bilgisayarınıza indirin. Ardından çıkan zipli dosyadaki el yazızı fonut.ttf dosyasını kopyalayarak C:WINDOWSFonts klasörüne yapıştırın. Geriye wordde hand writing mutlu yazı tipini seçmek kalıyor. dosyasını oku,2012-2013 Word için el yazısı fontu – Öğretmen Dosyaları Tüm Sınıflar Öğretmen Dosyaları Word için el yazısı fontu. Fontu bilgisayarınıza yüklemek için önce dosyayı bilgisayarınıza indirin. Ardından çıkan zipli dosyadaki el yazızı fonut.ttf dosyasını kopyalayarak C:WINDOWSFonts klasörüne yapıştırın. Geriye wordde hand writing mutlu yazı tipini seçmek kalıyor. dosyasını ara, bul

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver