El Terlemesi Doğal Çözüm, El Terlemesi Tedavisi, El Terlemesi Tedavisi Bitkisel

el terlemesine çözüm, el terlemesine doğal çözüm, el terlemesine kesin çözüm, el terlemesine ne iyi gelir

El terlemesine bitkisel çözüm

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Tıpta Hiperhidrozis olarak adlandırılan bu hastalığın bitkisel yöntemlerle kontrol altına alınabilmesi için sizlere Suna Dumankaya’nın el terlemesine bitkisel çözüm önerisini sunuyoruz. El terlemesine neden olan bir takım sorunlar bulunmakta ve bunların başında; troid bezlerinin gerektiğinden fazla çalışıyor olması, enfeksiyon kapma, menopoz, şeker hastalığı, psikolojik bozukluklar, aşırı kilolar yada kanserli hastalıklar gelmektedir. Tüm bu sorunların neden olmuş olduğu aşırı el terlemesine Suna Dumankaya’nın el terlemesine kesin çözüm olan tarifini deneyin.

 

Aşırı el terlemesinden kurtulmak sandığınız kadar zor değil. İhtiyacınız olan şey mutfağınızda bulunan ürünlerde. Peki nedir bu ürünler diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. O halde hemen söyleyelim; deniz tuzu ve elmadır. Ayrıca kekik yağı ve pudra  da çok iyi bir çözümdür.

 

El terlemesine doğal çözüm

 

El terlemesi tedavisi için bir kahve fincanı deniz tuzu ve 1 kahve fincanı elma sirkesini karıştırıp ellerinizi bu suya batırın. 20 dakika ellerinizi bu suda tutarak, ardından da çıkartıp kurulayın.

Bir başka öneride; 7 damla kekik yağını ellerinize damlatın. Ardından da eldiveni takarak sabah kadar bu şekilde bekleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver