El Estetiği, El Estetik Ameliyatı, El Gençleştirme

el gençleştirme yöntemleri nelerdir, eller nasıl gençleştirilir, elleri gençleştirme estetiği, elleri gençleştirmek

Elleri gençleştirme yöntemleri

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Ellerimizin elinden tutan estetik uygulamalar yaz kış demeden bakım yapmamızın gereken ellerimizi adeta yeniden yapılandırıyor, genç ve güzel ellere sahip olmamıza muavenet ediyor. Sadece yüz ve boyun çizgileri değil ellerde ortaya çıkan kırışıklık ve çizgilerde yaşımızı ortaya çıkartıp yaşlandığımızı açıkça yüzümüze vurmaktadır. Dermatologlar yıpranan ellerin estetik yöntemler ile onarılmasının mümkün olduğundan bahsediyor. Peki nedir bu yöntemler ve eller nasıl gençleştirilir hep birlikte öğrenelim.

Yaz aylarında güneş ışınları, kış aylarında su ve soğuk hava ellerin mahvolmasına sebep oluyorlar. Dermatologlar yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından korunmak için vücudumuza nasıl güneş kremi sürüyorsak, ellerimize de sürmemizi ve ellerimizi de güneş ışınlarından korumamızı öneriyorlar. Ancak güneş kremleri ellerdeki hasarı gidermemekte sadece oluşacak hasarların önüne geçmektedir. Hasarı önlemek için el estetiği yöntemleri devreye girmektedir.

Ellerin yaşlanmasının önüne geçen bu estetik uygulamalar mezoterapi, lazer, kimyasal peeling, dolgu, TCA ve kriyoterapi uygulamalarıdır. Bu uygulamalar kaba, kahverengi lekeli, kılcal damar çatlamalarıyla dolu, buruşuk elleri gençleştirmektedir. Mezoterapi, lazer, kimyasal peeling, dolgu, TCA ve kriyoterapi uygulamalarından biriyle yapılan el estetik ameliyatı ile bebeksi ve zarar görmemiş bir cilt elde edilmeye çalışılır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver